USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10
Втрати орків: 2 7 6 6 7 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10

У Міноборони відреагували на інформацію ЗМІ про "розкрадання" західної зброї в Україні

В Україні торік нібито викрали "деяку зброю та обладнання", які надали західні країни
Поставки зброї Україні
Джерело: Reuters

У Міноборони України відреагували на повідомлення західних ЗМІ про "розкрадання" зброї в Україні. Там заявили, що інспекція США по лінії матеріально-технічної допомоги заявила про відсутність претензій з боку Штатів щодо обліку Україною військової допомоги.

У чому суть претензії?

Напередодні CNN писало, що нібито згідно зі звітом генерального інспектора Пентагона в Україні торік викрали "деяку зброю та обладнання". Зокрема звіт охоплює період з лютого по вересень 2022 року. Водночас українські спецслужби розкрили змови з викрадення військової допомоги.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії Пентагон відстежував і контролював усе американське обладнання, яке надходить в Україну. Однак він зіткнувся з проблемами через обмежену присутність США в країні.

Новини за темою: Українські МіГ-29 могли оснастити новим типом озброєння: The Drive показав фото літака

Україна веде облік військової допомоги

"Артилерія, боєприпаси, складні системи ППО, бронетехніка – в Україні все враховано. Минулого року було впроваджено автоматизовану систему обліку і проходження всього ОВТ через логістику", – розповів заступник міністра оборони Володимир Гаврилов.

За його словами, завдяки допомозі партнерів було запроваджено програми LOGFAS і "Каравай". Останні ж дають змогу за штрих-кодом і QR-кодом супроводжувати військову техніку у військову частину. Також можна приїхати в частину і перевірити, що в ній зберігається.

Як відомо, днями Міністерство оборони США оголосило про новий пакет допомоги у сфері безпеки, щоб підтримати потреби України на полі бою. Цей пакет, який включає критично важливі засоби протиповітряної оборони та боєприпаси, буде надано в рамках Ініціативи сприяння безпеці України (USAI). 

Читайте також:
В Україні планують розпочати виробництво бойових машин піхоти ASCOD В Україні планують розпочати виробництво бойових машин піхоти ASCOD
Для жінок-медиків, які з жовтня стануть на військовий облік, не буде жодних змін в умовах виїзду за кордон, – МОЗ Для жінок-медиків, які з жовтня стануть на військовий облік, не буде жодних змін в умовах виїзду за кордон, – МОЗ
У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому
Росія хоче знову приєднатися до Ради ООН з прав людини, – ЗМІ Росія хоче знову приєднатися до Ради ООН з прав людини, – ЗМІ