USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Російським спортсменам дозволили виступати на Паралімпіаді-2024

Російські атлети зможуть виступити на Паралімпійських іграх під нейтральним прапором
Міжнародний паралімпійський комітет
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Генасамблея Міжнародного паралімпійського комітету дозволила російським спортсменам взяти участь у Паралімпійських іграх-2024 під нейтральним прапором. Змагання мають відбутися у Парижі. Про це повідомила пресслужба Міжнародного паралімпійського комітету.

Зазначається, що відповідне рішення 29 вересня ухвалили делегати Генасамблеї Міжнародного паралімпійського комітету в Бахрейні. 

"Генеральна асамблея МПК проголосувала 90 проти 56 (шість утрималися) за часткове призупинення НПК Росії за порушення конституційних зобов’язань членства. Через часткове призупинення НПК Росії втрачає всі права членства в МПК, однак його спортсмени мають право брати участь на індивідуальних і нейтральних правах на Паралімпійських іграх у Парижі 2024 року", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення Росії в Україну членство російського та білоруського паралімпійських комітетів  було призупинено в листопаді 2022 року. У травні 2023-го трибунал Міжнародного паралімпійського комітету задовольнив апеляцію російського та білоруського комітетів і скасував їх відсторонення, але залишив місцевих спортсменів поза міжнародними змаганнями.

Також російські та білоруські спортсмени залишалися поза Паралімпійськими іграми-2022 в Пекіні. Міжнародний паралімпійський комітет спершу розглядав можливість їхнього допуску на умовах нейтралітету, але погодив повне відсторонення через тиск з боку членів організації.

Раніше ми писали, що Росію відсторонять від міжнародних футбольних турнірів до кінця війни в Україні.

УЄФА не планує знімати санкції з російських команд, доки триває війна в Україні, зазначив президент Європейського футбольного союзу Александер Чеферін. 

Читайте також:
СБУ підірвала стратегічну залізницю в Росії, – ЗМІ СБУ підірвала стратегічну залізницю в Росії, – ЗМІ
Донька Путіна Тихонова займатиметься розширенням впливу РФ серед країн Африки, – ЗМІ Донька Путіна Тихонова займатиметься розширенням впливу РФ серед країн Африки, – ЗМІ
Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg
Росію вперше не обрали до Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї. Як це впливає на Україну Росію вперше не обрали до Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї. Як це впливає на Україну