USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Росія проводить інформаційну операцію проти України в секторі Гази: Подробиці від ГУР

Окупанти телефонують українцям, які наразі перебувають у секторі Гази, та поширюють серед них панічні настрої
Сектор Гази

Ситуація в Секторі Гази

Джерело: The Associated Press

Росіяни на Близькому Сході реалізовують чергову інформаційну операцію з метою дискредитації України, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Так, окупанти телефонують українцям, які наразі перебувають у секторі Гази, та поширюють серед них панічні настрої, використовуючи фейкові меседжі, зокрема:  

  • "Україна вас кинула";
  • "Порятунку більше не буде";
  • "Росія готова вас евакуювати".

В обін за можливість нібито евакуації із сектору Гази РФ просить українців надати інтерв’ю для російського інформаційного агентства.

За даними ГУР, до шантажу українців причетний аташе представництва РФ в Палестинській автономії Ільдар Салахедінов.

"Вказані дзвінки від представників російської сторони, зокрема Салахедінова І.Р., є інформаційною кампанією, націленою на компрометацію України в питаннях евакуації її громадян. Росія наразі не може евакуювати своїх громадян, і тому намагається зірвати чи хоча б заблокувати евакуацію громадян України", - зазначають у ГУР МО.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міністерство зовнішніх справ та інші відомства готують евакуацію українців із сектора Гази після того, як єгипетська влада дозволила виїзд на свою територію через КПП "Рафах".

Пізніше стало відомо, що Україна змогла евакуювати 214 осіб. Вчора вночі з сектору виїхала чергова група з 11 українців.

Читайте також:
За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства
Діра в санкціях на 11 мільярдів доларів: Нафтові доходи Росії наразі є більшими, ніж до вторгнення в Україну Діра в санкціях на 11 мільярдів доларів: Нафтові доходи Росії наразі є більшими, ніж до вторгнення в Україну
В обхід санкцій: Фінські компанії запідозрили у постачанні до Росії майже 3500 БПЛА В обхід санкцій: Фінські компанії запідозрили у постачанні до Росії майже 3500 БПЛА
Цьогоріч Україна отримала від Південної Кореї більше снарядів, ніж від усієї Європи, – ЗМІ Цьогоріч Україна отримала від Південної Кореї більше снарядів, ніж від усієї Європи, – ЗМІ