USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Португалія підтримала членство України в НАТО: Це вже 23-тя країна, що приєдналася до декларації

Країна виступила за євроатлантичну інтеграцію України, коли для цього "з’являться відповідні умови"
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО Єнс Столтенберг
Джерело: відкриті джерела
Президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Португалії Антоніу Кошта ухвалили спільну декларацію щодо членства України в НАТО. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
 
Португалія виступає за євроатлантичну інтеграцію України, коли для цього "з’являться відповідні умови". Окрім того, у межах НАТО держава продовжує надавати військову підтримку, йдеться у заяві. 

Також Португалія підтримує вступ України до Європейського Союзу.  

Новини за темою: НАТО ухвалить пакет довготривалої допомоги Україні, – Столтенберг

У декларації португальський прем’єр підтвердив, що його країна готова брати участь у післявоєнному відновленні та відбудові українських територій.

Україна в НАТО

Президент Володимир Зеленський, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і прем’єр-міністр Денис Шмигаль 30 вересня 2022 року підписали заявку на вступ України до НАТО у пришвидшеному порядку.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ підтвердив, що під час липневого саміту у Вільнюсі союзники планують "надіслати дуже чіткий меседж підтримки України".

Новини за темою: G7 підвищила зобов'язання з підтримки України до 44 млрд доларів

Уже 23 країни підписали спільну з Україною заяву про підтримку вступу до НАТО. Крім Португалії, Україну вже підтримали Болгарія, Бельгія, Данія, Естонія, Італія, Ісландія, Іспанія, Канада, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Чорногорія та Швеція.

Читайте також:
Які провайдери готові забезпечити українців інтернетом у блекаут Які провайдери готові забезпечити українців інтернетом у блекаут
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України