USD
НБУ
36.67
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.50
Готівка
40.55
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.67
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.50
Готівка
40.55

Найбільша криптобіржа у світі оголосила про продаж бізнесу в РФ

Binance продасть свій російський бізнес компанії CommEX
крипта binance
Джерело: відкриті джерела

Найбільша криптобіржа у світі Binance оголосила про вихід із російського ринку, а також про продаж бізнесу компанії CommEX. Про це йдеться на сайті Binance.

"Дивлячись у майбутнє, ми визнаємо, що робота в Росії несумісна зі стратегією Binance щодо дотримання вимог", – сказав Ной Перлман, директор із дотримання нормативних вимог. "Ми, як і раніше, впевнені в довгостроковому розвитку індустрії Web3 на глобальному рівні і збираємося спрямувати нашу енергію на розвиток Binance у більш ніж ста країнах, де ми ведемо нашу діяльність".

Протягом наступних кількох місяців Binance закриє біржові сервіси та інші бізнес-напрямки в Росії, докладаючи всіх зусиль для забезпечення безперебійної взаємодії з користувачем під час цього переходу.

Новини за темою: Leroy Merlin виходить із російського ринку

Незважаючи на те, що фінансові подробиці угоди залишаються конфіденційними, слід зазначити, що в рамках цієї угоди Binance повністю припиняє свою діяльність у Росії. На відміну від угод, раніше здійснених міжнародними компаніями в Росії, у рамках цієї угоди у Binance не залишиться права на отримання частини прибутку після продажу і можливості зворотного викупу часток у бізнесі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сумарні прямі втрати найбільших європейських компаній у РФ з початку війни сягнули 100 млрд євро.

Також ми писали, що найбільша компанія з обслуговування нафтових родовищ SLB заявила про зупинку поставок товарів і послуг до Росії. Постачання припиняються з усіх об'єктів компанії по всьому світу.
Читайте також:
Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше? Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше?
Соратниці Аксьонова, яка вербує кримських школярів до російської Соратниці Аксьонова, яка вербує кримських школярів до російської "Юнармії", повідомили про підозру
Росія вербує затриманих на фінському кордоні мігрантів на війну проти України, – ISW Росія вербує затриманих на фінському кордоні мігрантів на війну проти України, – ISW
Діра в санкціях на 11 мільярдів доларів: Нафтові доходи Росії наразі є більшими, ніж до вторгнення в Україну Діра в санкціях на 11 мільярдів доларів: Нафтові доходи Росії наразі є більшими, ніж до вторгнення в Україну