USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55

Leroy Merlin виходить із російського ринку

Компанію передадуть місцевому менеджменту
Leroy Merlin
Джерело: відкриті джерела

Французька компанія Leroy Merlin оголосила про намір продати всі свої магазини у Росії. Компанію передадуть місцевому менеджменту. Про це йдеться на сайті компанії.

"Після більш ніж 18 років діяльності в Росії передача контролю над Leroy Merlin місцевому керівництву повинна зберегти робочі місця для 45 000 співробітників", – йдеться в повідомленні французької групи ADEO, яка володіє компанією.

Там зазначили, що процес виходу з РФ розпочали кілька місяців тому.

Leroy Merlin – що варто знати про компанію

Зазначимо, що Leroy Merlin (Леруа Мерлен) – французька компанія, власник торгових мереж, що спеціалізуються на продажу товарів для будівництва.

Під час російського вторгнення в Україну 2022 року компанія відмовилась зупиняти роботу на російському ринку та приєднатись до бойкоту режиму Росії.

Тож у відповідь на це в українському МЗС закликали до бойкоту Leroy Merlin.

Читайте також:
Польський власник магазинів Reserved, Cropp і House підробив документи про продаж бізнесу в РФ, – HR Польський власник магазинів Reserved, Cropp і House підробив документи про продаж бізнесу в РФ, – HR
Російські спецслужби до війни вербували агентів в Україні, в тому числі через соцмережі, – нардеп Російські спецслужби до війни вербували агентів в Україні, в тому числі через соцмережі, – нардеп