USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Міністр оборони Чехії закликав до виходу країни з ООН після ухваленої антиізраїльської резолюції

В уряді Чехії звинуватили ООН у підтримці терористів
ООН
Джерело: відкриті джерела

Міністр оборони Чехії Яна Чернохова закликала до виходу країни з ООН після того, як Генеральна асамблея ухвалила антиізраїльську резолюцію. Про це вона написала у Twitter.

Чернохова різко засудила резолюцію ООН, яка закликає до "перемир'я" між Ізраїлем і ХАМАС і не засуджує дії бойовиків.

Міністр вважає, що Чехія повинна вийти з ООН, яка, на її думку, "підтримує терористів".

"Мені соромно за ООН. На мій погляд, Чеській Республіці не місце в організації, яка підтримує терористів і не поважає основоположне право на самооборону. Пропоную вийти з неї", - наголосила міністр.

Антиізраїльська резолюція ООН

У п'ятницю, 27 жовтня, Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо загострення конфлікту на Близькому Сході. Проєкт документа підготували Йорданія і ще понад 40 країн. Резолюцію не підтримали 14 країн, зокрема Чехія. Ще 45 країн утрималися, зокрема, Україна.

Резолюція ООН засуджує насильство щодо палестинців та ізраїльтян, а також закликає до гуманітарного перемир'я і звільнення заручників.

Раніше ми писали, що військовий кабінет Ізраїлю одностайно ухвалив рішення про розширення наземної операції у Секторі Гази. За словами прем'єра Ізраїлю, військові ЦАХАЛ увійшли до сектору Газа для знищення ХАМАС та звільнення всіх заручників. І додав, що мета Ізраїлю полягає в перемозі над "ворогом-вбивцею".

Також повідомлялося, що Ізраїль не розпочинатиме наземну операцію в Секторі Гази, якщо бойовики ХАМАСу відпустять полонених і здадуться.

Читайте також:
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Військово-дипломатичні підсумки 2023 року: Говорити про завершення контрнаступу ще зарано Військово-дипломатичні підсумки 2023 року: Говорити про завершення контрнаступу ще зарано
США не встигають виробляти необхідну зброю, щоб задовольнити світовий попит, – ЗМІ США не встигають виробляти необхідну зброю, щоб задовольнити світовий попит, – ЗМІ