USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Ексглава МЗС Австрії, яка танцювала з Путіним на весіллі, переїхала в російське село

Кнайсль стверджує, що бачила російського диктатора востаннє 2019 року
Карін Кнайсль
Ексглава МЗС Австрії Карін Кнайсль
Джерело: Vidsboku

Колишня глава МЗС Австрії Карін Кнайсль, яка танцювала на весіллі з диктатором Володимиром Путіним, оселилася в російському селі Петрушово в Рязанській області. Про це інформує Vidsboku.

Журналісти стверджують, що зустрілися з Кнайсль на місцевому святі. Колишня міністерка повідомила, що винайти житло в російському Петрушово їй допомогли знайомі.

"Я заплатила ще за місяць, а далі подивимося. Я не знаю нічого про моє майбутнє, нічого", – сказала Кнайсль.

Також вона стверджує, що бачила російського диктатора востаннє 2019 року. У вересні 2020 року вона нібито була змушена покинути Австрію через постійні погрози вбивством і фактичну заборону на роботу. Після цього вона оселилася у Франції, а потім переїхала до Лівану. Коли ексміністерка переїхала в Росію, Кнайсль не уточнила.

Колишня австрійська чиновниця додала, що в Петрушово вона продовжує писати книги, займатися викладанням, також її запросили працювати в центр G.O.R.K.I. при СПбДУ. На сайті університету Карін Кнайсль значиться керівником центру.

Передісторія

У серпні 2018 року на весіллі Кнайсль був присутній диктатор Путін. Як повідомлялося, він привітав молодят букетом квітів і станцював із нареченою. Також Путін привіз із собою державний Кубанський козачий хор.

Карін Кнайсль танцює з Володимиром Путіним
Джерело: відкриті джерела

На початку березня 2021 року Кнайсль висунули до ради директорів "Роснефти". У травні 2022 року після повномасштабного російського вторгнення Кнайсль покинула раду директорів "Роснефти".

Читайте також:
Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до жовтня, але українці можуть здійснити прорив, – ISW Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до жовтня, але українці можуть здійснити прорив, – ISW
Путін хоче повернути у РФ свого Путін хоче повернути у РФ свого "ручного" кілера: Що відомо про ймовірне повернення кремлівського терориста
Волківський: Наступний саміт G20 у Бразилії може відвідати Путін, а доля України невідома Волківський: Наступний саміт G20 у Бразилії може відвідати Путін, а доля України невідома
Президент Бразилії заявив, що його країна не планує арештовувати Путіна Президент Бразилії заявив, що його країна не планує арештовувати Путіна