USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Замість Воллеса очільником Міноборони Британії може стати глава МЗС, – The Times

Також на посаду голови оборонного відомства розглядають міністра безпеки Тома Тугендхата й лідерку Палати громад Пенні Мордонт
Джеймс Клеверлі
Джеймс Клеверлі
Джерело: відкриті джерела

Міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса, який оголосив про намір піти з посади та політики загалом, може замінити нинішній очільник Міністерства закордонних справ Джеймс Клеверлі. Про це пише The Times, посилаючись на джерела.

Премʼєр-міністр Британії Ріші Сунак визначає оборонну сферу однією з найпріоритетніших, зокрема через повномасштабну російсько-українську війну. Тому досвід Клеверлі та його знання – офіцер резерву британської армії – вважають перевагою.

Також на посаду голови оборонного відомства розглядають міністра безпеки Тома Тугендхата (теж офіцер резерву) й лідерку Палати громад Пенні Мордонт (резервісту Королівського військово-морського флоту).

Хто такий Джеймс Клеверлі

Джеймс Спенсер Клеверлі – британський політик-консерватор та офіцер резерву армії. Міністр закордонних справ і у справах Співдружності Націй та міжнародного розвитку з 6 вересня 2022 року. Міністр освіти з 7 липня до 6 вересня 2022 року. Міністр у справах Європи та Північної Америки 2022 року. Міністр у справах Середнього Сходу, Північної Африки та Північної Америки з 2020-го до 2022 року. Співголова Консервативної партії з 2019-го до 2020 року. Член парламенту від Брейнтрі, Ессекс з 2015 року.

Передісторія

15 липня стало відомо, що міністр оборони Великої Британії Бен Воллес може піти з посади. Ймовірно, це станеться восени. The Times зазначив, що Воллес став популярнішим серед британського суспільства за період повномасштабної війни в Україні, особливо серед консерваторів.

При цьому, за інформації видання, восени у Британії очікуються чистки в уряді, а Воллес не єдиний піде у відставку.

Згодом він сам підтвердив наміри піти з політики.

Читайте також:
США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ
Хакери, пов'язані з Росією та Китаєм, зламали найнебезпечніший ядерний об'єкт Британії Хакери, пов'язані з Росією та Китаєм, зламали найнебезпечніший ядерний об'єкт Британії
ЗСУ отримали британські ракети Martlet, які допоможуть збивати ЗСУ отримали британські ракети Martlet, які допоможуть збивати "Шахеди", – Times
В Україні створюють нову модифікацію ракети комплексу В Україні створюють нову модифікацію ракети комплексу "Нептун": Що про неї відомо?