USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Як кількість окупантів у Криму вплине на звільнення півострова: Пояснення Жовтенка

Чим більше військ на полі бою, тим більше потрібно ресурсу, щоб їх забезпечувати
Тарас Жовтенко, ефір 17 вересня 2023 року
Тарас Жовтенко, експерт міжнародної безпеки, кандидат політичних наук в ефірі UWN
Джерело: скріншот

Крим – це палиця з двома кінцями. Про це заявив експерт міжнародної безпеки, кандидат політичних наук Тарас Жовтенко в ефірі UWN.

"З одного боку, значна частина російських озброєнь на території Криму – це потенційна загроза Збройним силам України в тому випадку, якщо російське командування буде мати можливість логістично перекидати це озброєння, ці ресурси з території Криму на материкову частину України. Тут є і зворотня сторона медалі. Вона чим далі, тим більше грає злий жарт з російським командуванням, яке в основному покладається на кількісні показники, тобто на кількісну перевагу на полі бою", – сказав він.

Зазначається, що зворотня сторона медалі полягає в тому, що чим більше військ у на полі бою, тим більше потрібно ресурсу, щоб їх забезпечувати і тим більше потрібно ресурсу для того, щоб їх утримувати в боєздатному стані і, відповідно, тим більше це все залежить від логістики.

"Якщо вашу логістику в такому випадку ви захистити не можете, то ваша кількісна перевага перетворюється на дуже серйозний недолік. Тому що чим більше у вас особового складу і техніки, тим більше вам потрібно набоїв, снарядів, паливно-мастильних матеріалів для цієї техніки, запасних частин, тим більше вам потрібно забезпечувати ротацію особового складу, вивозити поранених і заміняти їх бійцями, придатними до здійснення бойових операцій", – додав Жовтенко.

Тому одним із пріоритетів України, за словами експерта, є пошкодження російської логістики.

"А кількісна перевага росіян перетвориться на їх дуже серйозний недолік, це буде просто тягар на нозі, з яким вони в принципі нічого зробити не зможуть, якщо вони не зможуть забезпечити боєздатність цих підрозділів", – резюмує він.

Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу