НБУ
42.83
Готівка
43.35

Український гімнаст здобув чотири медалі на етапі Кубка світу, з них три – золоті

Учень Ірини Надюк підтвердив чемпіонський клас на коронних брусах, за виступ на яких отримав від суддів 14.830
Ілля Ковтун
Ілля Ковтун
Джерело: Українська федерація гімнастики

Український гімнаст Ілля Ковтун завоював два золота в останній день Кубка світу в єгипетському Каїрі після двох медалей на його старті. Про це інформує НОК України та олімпійська команда у Facebook.

"19-річний черкащанин, який напередодні святкував перемогу у вільних вправах та здобув бронзу на коні, вчора додав ще дві медалі найвищого ґатунку до скарбнички збірної України", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що учень Ірини Надюк підтвердив чемпіонський клас на коронних брусах, за виступ на яких отримав від суддів 14.830.

Це вже четверта медаль Іллі на цьому приладі у Кубку світу-2023 після золота у Досі та Коттбусі, а також срібла у Баку. Золоту крапку Ілля поставив виступом на поперечині, який був оцінений найвище серед восьми фіналістів – 14,100.

Отже, український гімнаст завершив турнір з чотирма нагородами, три з яких – золоті.