Україна зіграла внічию з Англією у кваліфікації Євро-2024

Олександр Зінченко відкрив рахунок на 26-й хвилині
Матч Україна – Англія, 9 вересня 2023 року
Джерело: відкриті джерела

Національна збірна України з футболу провела четвертий поєдинок у відбірковому циклі чемпіонату Європи. Зіграли внічию з командою Англії – 1:1. Про це передає Sport.ua.

Матч відбувся на стадіоні "Тарчинський-Арена" у Вроцлаві (Польща).

Олександр Зінченко відкрив рахунок на 26-й хвилині після прострільної передачі з правого флангу Юхима Коноплі.

Проте уже на 41-й хвилині англійці зрівняли рахунок: після передачі Гаррі Кейна м'яч в українські ворота забив Кайл Вокер.

В іншому матчі відбіркової групи С в Скоп'є Північна Македонія о 21:45 прийматиме Італію.

Турнірне становище у відбірковій групі С Євро-2024: Англія – 13 очок (після 5-ти ігор), Україна – 7 (4), Італія – 3 (2), Північна Македонія – 3 (3), Мальта – 0 (4).