USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Meta оновить батьківський контроль у своїх соцмережах: Які функції з'являться

Спочатку нові функції для батьків з'являться у США, Великій Британії та Канаді
Meta
Джерело: відкриті джерела

Компанія Meta анонсувала оновлення батьківського контролю в Instagram, Facebook і Messenger. Однією з новинок стане моніторинг вхідних повідомлень, інформують у сімейному центрі компанії.

Які можливості отримають батьки?

Так, Meta дасть змогу батькам і опікунам бачити, скільки часу діти проводять у Messenger, переглядати оновлення списку контактів і налаштувань конфіденційності, дізнаватися, хто може надсилати їм повідомлення, і перевіряти, хто переглядає їхні Stories у Messenger.

Також у компанії працюють над функціями, які обмежуватимуть можливість надсилати повідомлення дітям в Instagram напряму. Користувач надсилатиме довіреній особі запрошення з проханням надати дозвіл.

Крім того, батьки зможуть побачити, скільки спільних друзів у підлітків з обліковими записами, на які вони підписані і які стежать за ними. Це допоможе краще зрозуміти стосунки дітей з іншими користувачами.

Спочатку нові функції для батьків з'являться у США, Великій Британії та Канаді

Як відомо, згідно з правилами Meta користувачам має бути щонайменше 13 років, щоб користуватися соцмережами компанії, проте деякі діти обходять вікові обмеження.

Також у червні 2023 року WSJ виявив, що завдяки хештегам і рекомендаціям в Instagram у соцмережі шукають і продають дитячу порнографію. У відповідь на розголос Meta заблокувала тисячі відповідних хештегів, заявивши, що за останні два роки ліквідувала 27 таких мереж.

Нагадаємо, Європейські регулятори у сфері захисту персональних даних оштрафували компанію Meta на 1,3 млрд доларів за передачу даних користувачів із Європейського Союзу до Сполучених Штатів Америки. 

Читайте також:
ChatGPT може розкривати особисту інформацію користувачів, – дослідження ChatGPT може розкривати особисту інформацію користувачів, – дослідження
Google з початку зими видалятиме неактивні облікові записи Google з початку зими видалятиме неактивні облікові записи
Порушення окупантами прав українських дітей: ПАРЄ схвалила склад спецкомітету Порушення окупантами прав українських дітей: ПАРЄ схвалила склад спецкомітету
Матір-виховательку будинку сімейного типу на Київщині підозрюють у знущанні з дітей Матір-виховательку будинку сімейного типу на Київщині підозрюють у знущанні з дітей