USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10
Втрати орків: 2 7 6 6 7 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10

Колишньому одеському військкому, у якого знайшли елітну нерухомість за кордоном, повідомили про підозру

Проте підозрюваного поки що не знайшли, його місцезнаходження уточнюється
Державне бюро розлідувань
Джерело: відкриті джерела

Колишньому керівнику Одеського регіонального центру комплектування Євгену Борисову повідомили про підозру за фактами незаконного збагачення та порушення порядку несення військової служби. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Підозру виписали за фактом незаконного збагачення, неявки на службу та ухилення від військової служби (ст. 368-5, ч. 5 ст. 407, ч. 4 ст. 409 КК України).

Під час вечірнього звернення президент України Володимир Зеленський також згадав про підозру воєнкому.

"Логічно, що одним лише звільненням ця історія не повинна була завершитися. Державне бюро розслідувань та Офіс генерального прокурора продовжують необхідні слідчі та процесуальні дії. Усі подробиці, які можна оприлюднити, правоохоронці обов'язково представлять суспільству", – сказав глава держави.

Зеленський нагадав, що в Україні триває перевірка військкоматів.

"І кожне таке "кабінетне" порушення десь у військовій ієрархії, будь-яка спроба якось там збагатитися принижує наших воїнів, наших героїв. Відповідальність за порушення – неминуча", – наголосив він.

У ДБР також повінформували, що Борисову повідомили про підозру, однак зазначили, що "розташування підозрюваного уточнюється".

Скандал в Одеському ТЦК

Нагадаємо, в Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки вибухнув гучний скандал. Тоді з'ясувалося, що комісар Одеської області Євген Борисов має елітну нерухомість за кордоном, вартістю кілька мільйонів євро. Крім того, було встановлено, що Борисов неодноразово виїжджав за кордон під час воєнного стану на відпочинок. 

Родина Борисова під час війни придбала кілька елітних позашляховиків. А ДБР розпочало справу щодо "відмазування" за кошти українців від призову.

Наприкінці червня Борисова було звільнено із займаної посади, а замість нього на посаду начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний призначив полковника Олександра Охріменка.

 
Читайте також:
"Роззброював" українську ППО напередодні вторгнення РФ: У Львові викрили ексочільника оборонного заводу
У невизнаному Придністров'ї впали уламки ракети С-300, – ЗМІ У невизнаному Придністров'ї впали уламки ракети С-300, – ЗМІ
Викрала понад 5 млн гривень: На Хмельниччині колишня керівниця банку привласнила кошти, що належали родинам загиблих військових Викрала понад 5 млн гривень: На Хмельниччині колишня керівниця банку привласнила кошти, що належали родинам загиблих військових
Працював на Телеграм-канали РФ та закликав до насильницької зміни влади в Україні: Ексадвокату повідомили про підозру Працював на Телеграм-канали РФ та закликав до насильницької зміни влади в Україні: Ексадвокату повідомили про підозру