USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Поліція відкрила нове провадження проти Арестовича

Слідчі розпочали кримінальне провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення про вчинення кримінального правопорушення
Олексій Арестович
Олексій Арестович
Джерело: відкриті джерела

Національна поліція України відкрила кримінальне провадження проти колишнього позаштатного радника Офісу президента та скандального блогера Олексія Арестовича. Про це повідомила Нацполіція.

"До Шевченківського управління поліції надійшла заява від народних депутатів України щодо можливого вчинення кримінального правопорушення громадянином України, яке полягає у завідомо неправдивому повідомленні про злочин, а саме поданні заяви до Державного бюро розслідувань про вчинення злочину народною депутаткою", – йдеться в повідомленні.

За фактом звернення групи народних депутатів щодо неправдивого повідомлення про злочин столичні слідчі розпочали кримінальне провадження. Дії громадянина України кваліфіковано як завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 383 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

Раніше

29 нардепів подали заяву до поліції на Арестовича: Колишнього радника голови ОП звинуватили у завідомо неправдивому повідомленні про вчинення кримінального правопорушення.

Зазначимо, що ця історія тягнеться від інциденту, який стався цього червня у Львові. Там Наталія Піпа зробила зауваження вуличному музиканту-підлітку щодо виконання пісні Віктора Цоя. У вересні ексрадник Арестович через суд вимагав покарати її і звинуватив її у "розпалюванні міжнаціональної ворожнечі".

З посиланням на закон України №2310-IX від 19.06.2022, що вводить суворі обмеження щодо публічного використання музичного продукту держави-агресора, Наталія Піпа звинувачує ексрадника у порушенні ч. 1 ст. 383 Кримінального кодексу України.

Попереднє провадження проти Арестовича

Раніше правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо колишнього позаштатного радника Офісу президента Олексія Арестовича через його сексистські висловлювання.

Провадження було відкрито за ч. 2 ст. 300 Кримінального кодексу – виготовлення або розповсюдження відеопродукції, що пропагує культ насильства та жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Печерська окружна прокуратура Києва.

Читайте також:
За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства
З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства
Від початку великої війни Нацполіція розслідує 876 кримінальних проваджень за незаконні дії з гуманітарною допомогою Від початку великої війни Нацполіція розслідує 876 кримінальних проваджень за незаконні дії з гуманітарною допомогою
Поліція затримала хакерів, які завдали понад 3 млрд гривень збитків світовим компаніям Поліція затримала хакерів, які завдали понад 3 млрд гривень збитків світовим компаніям