USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

На українсько-польському кордоні ускладнено рух транспорту: Що сталося

Затори спостерігаються в пунктах пропуску "Шегині" та "Краковець"
ДПСУ
Джерело: ДПСУ

На українсько-польському кордоні, зокрема, у пунктах пропуску "Шегині" та "Краковець" утворилися черги з автомобілів. Рух через кордон ускладнено. Про це інформує пресслужба Західного регіонального управління ДПСУ.

"На західних кордонах України, зокрема українсько-польському, відзначається збільшення кількості осіб, які прямують в Україну. Дана активізація руху пов'язана з тим, що чимало наших співвітчизників прямують в Україну напередодні Великодніх свят", – ідеться в повідомленні.

Там зазначають, що місцями це призводить до збільшення часу очікування перетину кордону. Таким чином в основних пунктах пропуску на кордоні з Польщею, таких як "Шегині" та "Краковець", фіксується накопичення пасажирського транспорту на в'їзд в Україну.

Для розвязання цієї проблеми прикордонники збільшили кількість персоналу для оформлення мандрівників.

У ДПСУ рекомендують українцям обирати менш завантажені на в'їзд в Україну пункти пропуску "Угринів", "Рава-Руська", "Смільниця".

Раніше

В Держприкордонслужбі розповіли, що кількість чоловіків, які намагаються незаконно виїхати з України, зменшилася порівняно з першими місяцями повномасштабної війни.

Також ми писали, що з початку воєнного стану в Україні приблизно 12 тисяч чоловіків намагалися незаконно перетнути державний кордон. Під час цих спроб 15 із них загинули.

Читайте також:
Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу
Страйк на кордоні: Україна переправлятиме вантажівки залізницею Страйк на кордоні: Україна переправлятиме вантажівки залізницею
Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим
Україна виконала всі заходи для розблокування кордону з Польщею, – Сергій Деркач Україна виконала всі заходи для розблокування кордону з Польщею, – Сергій Деркач