USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

КНДР спустила на воду новий атомний підводний човен

Північна Корея планує перетворити свої існуючі підводні човни на ударні підводні човни з ядерною зброєю
атомний човен КНДР
Атомний човен КНДР
Джерело: KCNA

КНДР спустила на воду свій перший оперативний "тактичний ядерний підводний човен" і включила його до складу флоту, який патрулює води між Корейським півостровом і Японією. Про це повідомило державне інформаційне агентство Північної Кореї KCNA.

"Досягнення швидкого розвитку наших військово-морських сил... є пріоритетом, який не можна відкладати, враховуючи... нещодавні агресивні кроки та військові дії ворогів", – заявив північнокорейський лідер у своїй промові, ймовірно, маючи на увазі Сполучені Штати та Південну Корею.

Зазначається, що лідер КНДР Кім Чен Ин, який був присутній на церемонії запуску в середу, повідомив, що озброєння флоту ядерною зброєю є невідкладним завданням, і пообіцяв передати більше підводних і надводних кораблів, оснащених тактичною ядерною зброєю, військово-морським силам, інформує інформаційне агентство KCNA.

Підводний човен №841, названий на честь північнокорейської історичної особи "Герой Кім Кун Ок", виконуватиме свою бойову місію як "один з основних підводних наступальних засобів військово-морських сил" Північної Кореї.

КНДР планує перетворити свої існуючі підводні човни на ударні підводні човни з ядерною зброєю та прискорити свій поштовх до будівництва атомних підводних човнів, сказав Кім.

Читайте також:
КНДР уже півтора місяця постачає РФ боєприпаси, – Буданов КНДР уже півтора місяця постачає РФ боєприпаси, – Буданов
Кім Чен Ин цього місяця зустрінеться з Путіним для обговорення постачання озброєння, – NYT Кім Чен Ин цього місяця зустрінеться з Путіним для обговорення постачання озброєння, – NYT
РФ готуватиме реванш, але не застосує ядерну зброю: Кілька важливих тез з нового інтерв'ю Буданова РФ готуватиме реванш, але не застосує ядерну зброю: Кілька важливих тез з нового інтерв'ю Буданова
Початок нової холодної війни? США перекидають до Британії носії ядерних ракет F-35, – The Telegraph Початок нової холодної війни? США перекидають до Британії носії ядерних ракет F-35, – The Telegraph