USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Болгарія приєднається до декларації країн "Великої сімки" щодо надання довгострокових гарантій безпеки для України

Країна підтримує наш суверенітет та боротьбу проти російського агресора
Болгарія
Джерело: відкриті джерела

Рада міністрів Болгарії 16 серпня ухвалила рішення підтримати декларацію країн "Великої сімки" (G7) щодо надання довгострокових гарантій безпеки для України. Про це повідомляє видання BTA.

У заяві ради міністрів наголошується, що Софія надає політичну та практичну підтримку Києву.

"Так вона безпосередньо протидіє російській агресії. Болгарія сприяє захисту свободи, безпеки та суверенітету всіх європейських держав-членів. Відповідно до цієї послідовної політики, Болгарія долучиться до спільної декларації країн G7 на підтримку України", – заявили чиновники.

Нагадаємо, 12 липня на саміті НАТО у Вільнюсі від імені країн G7 – Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії та США, а також президентів Європейської Ради та Європейської комісії було проголошено спільну декларацію на підтримку України.

Згодом до декларації приєдналися Бельгія, Чехія, Греція, Данія, Фінляндія, Ісландія, Ірландія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Румунія, Іспанія та Швеція і список продовжує поповнюватися.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни