USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

ЗСУ виходять на найважливіші висоти, – The Times

Крим буде знаходитися в доступності для української артилерії і повітряних атак
ЗСУ

Захисники України

Джерело: відкриті джерела

Російська оборона слабшає. ЗСУ виходять на найважливіші висоти, змушуючи РФ виділяти додаткові резерви і завдаючи ударів по складах з боєприпасами в тилу. Про це пише The Times.

Зазначається, що ЗСУ порушили логістику російської армії та ускладнили швидке переміщення військ на фронті. Як йдеться в матеріалі, даний стан справ дає ЗСУ можливість піти на схід від Бахмута і повернути на південь до Донецька. 

Крім того, тепер захисники України можуть просунутися на південь від Вугледара до Маріуполя або вийти до Токмака, а потім до Мелітополя, щоб ізолювати Крим і всі війська.

Також видання зазначає, що при останньому варіанті Крим буде знаходитися в доступності для української артилерії і повітряних атак. А це означає, що навіть без захоплення півострова українці могли б зробити Крим неможливим для перебування російських військових і цивільного населення. Це було б серйозним козирем. 

Читайте також:
Болгарія закриває кордон для автівок з російськими номерами Болгарія закриває кордон для автівок з російськими номерами
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України