USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Кропачов: "Краснолиманське" - це єдине ДП в Україні, яке не отримає дотації від держав

18.05.2024 00:00

Єдиним підприємством вугільної сфери, що не отримує дотацій з державного бюджету України є Державне підприємство "Краснолиманська". Про це повідомив бізнесмен Віталій Кропачов під час судового засідання.

"ДП "Краснолиманська" - це єдине підприємство в Україні, яке не отримує дотації від держави. Всі інші підприємства України отримують дотації з бюджету України. У воєнний період часу", - зазначив бізнесмен.

Він додав, що став власником ТОВ "Краснолиманське" у 2017 році. До цього моменту у цього підприємства накопичився мільйон боргів, мільйон зобов'язань і невиплати заробітних плат. Підприємство "скотилося" до нуля, не видобуваючи практично вугілля, не забезпечуючи себе нічим. А шахта втратила всі активи та способи розвитку.

"Із 2014-го, до 2017-го року, з ТОВ "Краснолиманське" було вкрадено (згідно з експертизою, кримінальним провадженням, яке є) - 6,3 мільярда гривень", - додає Кропачов.

Заперечує бізнесмен і звинувачення щодо нібито несплати його підприємством ПДВ. Зауважує: у випадку з вугіллям варто звертати увагу на той факт, коли воно продалося, коли воно відвантажилося. Бо ж вугілля продається, для розуміння, з відстрочкою 20, 30, 40 днів.

"З того, що доповів мені керівник підприємства, жодної тони вугілля з 2022 року не було продано без ПДВ. Що свідчить про фіктивність усього процесу, що відбувається. Мало того, цей принцип існує сьогодні. Тому якщо гроші надійшли в 2022-му році без ПДВ за вугілля, то це гроші за продане вугілля і відвантажене в 2021-му році. І так, ніякого порушення закону в цьому не існує", - зауважив він.

Відео за темою
Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас
Справа бізнесмена Віталя Кропачова: Чи є докази в обвинувачення? Справа бізнесмена Віталя Кропачова: Чи є докази в обвинувачення?
Взимку YASNO не буде, ріст тарифів, 1 гігават генерації в планах уряду, Bihus знайшов щось цікаве Взимку YASNO не буде, ріст тарифів, 1 гігават генерації в планах уряду, Bihus знайшов щось цікаве
Тиск на бізнес та медіа: Хто стоїть за справою Кропачова? Тиск на бізнес та медіа: Хто стоїть за справою Кропачова?
Завантажені нещодавно
Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням? Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням?
Газова залежність, інвестиції, гідрогенерація та перспектива енергетики України. Олексій Оржель Газова залежність, інвестиції, гідрогенерація та перспектива енергетики України. Олексій Оржель
Реабілітація військових Нацгвардії: Шлях до відновлення Реабілітація військових Нацгвардії: Шлях до відновлення
Стеження та блокування рахунків: В Україні продовжують тиснути на бізнес Стеження та блокування рахунків: В Україні продовжують тиснути на бізнес