USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Адвокати Віталія Кропачова планують подати скаргу на його затримання

17.05.2024 21:08

Адвокати бізнесмена Віталія Кропачова вважають його затримання незаконним та планують подати скаргу на його затримання. Про це в коментарі TAK TV заявив адвокат Віталія Кропачова Олександр Салазський.

"Плануємо подати скаргу на затримання, оскільки ми вважаємо, що затримання було протизаконним. У слідчих на момент затримання була відсутня ухвала слідчого судді на затримання, – заявив адвокат. Звинувачення на адресу бізнесмена необґрунтовані. В мене таке враження, що усі статті в Кримінальному кодексі, які вони побачили, вони включили в цей документ (обвинувачення, – ред.). Навіть ті, які між собою абсолютно не стикуються, наприклад, доведення до банкрутства державного підприємства, до якого Віталій Кропачов не має жодного відношення", – додав Олександр Салазський.

Нагадаємо, 17 травня під час ділової зустрічі в одному з готелів Києва правоохоронні органи та прокуратура затримали українського бізнесмена, власника медіапроєкту Ukraine World News Віталія Кропачова.

Інформацію про затримання першими оприлюднили телеграм-канали з сумнівною репутацією. Яким чином фото з місця затримання опинилися на цих ресурсах - невідомо.

Відео за темою
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?
Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком
Завантажені нещодавно
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту
Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни
Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців
"Київміськбуд" потребує серйозного нового аудиту діяльності компанії, - Лілія Пашинна