USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Нонсенс та купа помилок обвинувачення: Хронологія судового засідання у справі Віталія Кропачова

19.05.2024 00:00

Для Віталія Кропачова обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів без можливості внесення застави. Прокурор подавав відповідне клопотання, яке було задоволене судом.

Захист планує подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів, наголошуючи, що рішення суду є несправедливим і необґрунтованим для економічного злочину. Адвокати вважають, що справа має політичну мотивацію, і під час суду прокурори не мали достатньої доказової бази.

Суд також виніс аналогічний запобіжний захід для ще трьох осіб у справі. Захист прогнозує затягування процесу через відсутність у обвинуваченні достатніх доказів для судового розгляду. Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Справа Кропачова: Податкова перевірка після арешту – чи законно це? Справа Кропачова: Податкова перевірка після арешту – чи законно це?
Свобода слова в Україні під загрозою: Розслідування New York Times Свобода слова в Україні під загрозою: Розслідування New York Times
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Завантажені нещодавно
Як не стати жертвою ворожої пропаганди? Як не стати жертвою ворожої пропаганди?
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту
Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни
Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців