USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

Заборону TikTok у США підтримали конгресмени Палати представників

Рішення тепер має ухвалити сенат та підписати президент Байден
TikTok
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Палата представників Сполучених Штатів Америки, 20 квітня, ухвалила законопроєкт, який передбачає заборону TikTok у США. Це станеться, якщо власник не продасть застосунок, стало відомо з трансляції голосування.

"За" за законопроєкт проголосували 360 конгресменів, проти висловилися 58.

Відтак китайська материнська компанія TikTok, ByteDance, матиме дев'ять місяців на продаж соціальної мережі, інакше її заборонять в американських магазинах застосунків.

Далі рішення має ухвалити Сенат Сполучених Штатів Америки, а потім – підписати президент Джо Байден.

Новини за темою: TikTok отримав штраф у 345 млн євро через порушення правил про конфіденційність дітей

Що передувало?

У березні в Конгресі США ухвалили законопроєкт, який може заборонити використання китайського застосунку TikTok на території Сполучених Штатів.

Законопроєкт передбачає заборону розміщення застосунку TikTok у магазинах додатків у Сполучених Штатах в разі, якщо платформа соціальних мереж, що використовується 170 мільйонами американців, не відокремиться від китайської материнської компанії ByteDance.

Слід зауважити, що в США занепокоєні, що китайська корпорація ByteDance, яка є материнською компанією TikTok, може збирати та передавати конфіденційні дані користувачів китайським спецслужбам. В Америці це розглядають як загрозу у сфері національної безпеки. 

Ба більше: представники американської розвідки не виключають, що уряд Китаю може використати TikTok для впливу на вибори в США у 2024 році, заявила перед законодавцями директорка Національної розвідки Авріл Хейнс.

А втім, додамо, що розмови про заборону TikTok ведуть вже понад рік у багатьох країнах. Обмежити використання застосунку планують у Великій Британії, Австралії, Ірландії, Нідерландах та низці інших країн. 

Читайте також:
Microsoft додала свій чат-бот Copilot на основі ШІ в Telegram Microsoft додала свій чат-бот Copilot на основі ШІ в Telegram
США візьмуть участь у Саміті миру США візьмуть участь у Саміті миру
Снаряди до HIMARS, ракети TOW і не тільки – США оголосили пакет допомоги Україні на 275 млн доларів Снаряди до HIMARS, ракети TOW і не тільки – США оголосили пакет допомоги Україні на 275 млн доларів
Байден, ймовірно, пропустить Саміт миру у Швейцарії через збір коштів на передвиборчу кампанію, – ЗМІ Байден, ймовірно, пропустить Саміт миру у Швейцарії через збір коштів на передвиборчу кампанію, – ЗМІ