USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України

Про це йшлося на зустрічі Борреля і українського міністра оборони
Боррель

Головний дипломат ЄС Жозеп Боррель

Джерело: відкриті джерела

Європейський Союз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України. Про це заявив високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

Він зазначив, що вперше особисто зустрівся з новим міністром оборони Рустемом Умєровим. Під час зустрічі вони обговорили "безперервну військову допомогу ЄС".

"Україна потребує більше можливостей і потребує їх швидше. Ми готуємо довгострокові безпекові зобов’язання для України", – написав він.

Нагадаємо, під час першого Форуму оборонних індустрій головний дипломат Євросоюзу зазначив, що Україна посилить свою здатність захищатися, а також продовжить відбудову та економічне відновлення завдяки співпраці з оборонними компаніями.

"Для цієї відбудови в України немає іншого вибору, крім як впроваджувати питання безпеки та стійкості. Потужна база оборонної промисловості буде незамінною для власної безпеки у співпраці з європейськими компаніями. Потужна оборонна промисловість також слугуватиме опорою для економіки України", – наголосив він.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах