USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

У Чехії заблокували активи російського олігарха, наближеного до Путіна

Олігарх перебуває під санкціями України, Великої Британії, Австралії
Володимир Євтушенков
Володимир Євтушенков
Джерело: відкриті джерела

У Чехії накладено арешт на місцеві активи російського олігарха Володимира Євтушенкова та його сина Фелікса. Про це інформує CT24.

Як повідомляється, фінансово-аналітичне бюро Чехії заморозило рахунки та права власності кількох фірм, що належать Євтушенкову, які знаходяться в юрисдикції Чехії, зокрема компанії з виробництва електродеталей.

Заарештовано також п'ятизірковий готель-санаторій Savoy Westend у Карлових Варах, який знаходиться у власності Євтушенкова.

Зазначається, що загальна вартість майна олігарха в Карлових Варах становить близько 500 млн крон (близько 18 млн євро).

Чехія запровадила санкції щодо Євтушенкова та його сина 28 червня 2023 року. Як заявив глава МЗС країни Ян Липавський, обмеження запроваджено "за систематичну діяльність, що підриває або загрожує територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України".

Євтушенков є засновником та мажоритарним акціонером холдингу АФК "Система", до якого входить, зокрема, телекомунікаційна компанія МТС, мережа клінік "Медсі", лісопромислова компанія Segezha Group, велика частка в інтернет-магазині Ozon.

Олігарх перебуває під санкціями України, Великої Британії, Австралії.

Концерн "РТІ Системи" Євтушенкова є постачальником Міноборони РФ, виробляє стаціонарні радіолокаційні станції "Вороніж", призначені для виявлення та супроводу балістичних та крилатих ракет та інших аеродинамічних об'єктів. У 2021 році компанія "Кронштадт" (входить до АФК "Система") розпочала серійне виробництво військових безпілотників.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах