USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Пропуск вантажівок з України у Словаччину частково поновили

Фактично за годину пропускають по три-чотири вантажні автомобілі
Ужгород пункт пропуску
Пункт пропуску "Ужгород"
Джерело: відкриті джерела

Станом на 06:00 у пункті пропуску "Ужгород" на виїзд з України оформили 28 вантажних автомобілів. 24 з них уже пройшли всі види контролю на словацькій стороні, повідомили в пресслужбі Держприкордонслужби України.

"Від 19:30 13 грудня словацька сторона частково відновила пропускні операції в напрямку в'їзду на свою територію. Попередньо було відомо, що на в'їзд у Словаччину прийматимуть по два автомобілі за годину", – йдеться у дописі.

У Держприкордонслужбі додали, що фактично за годину пропускають по три-чотири вантажівки.

Що передувало?

21 листопада на території Словаччини перевізники почали блокувати рух вантажівок через пункт пропуску "Вишнє Нємецке". Вже після обіду перед пунктом пропуску в напрямку України перебувало близько 300 вантажівок. 

Українсько-словацький кордон станом на ранок 24 листопада був уже розблокований. Вантажівки пропускали в штатному режимі.

Раніше ми повідомляли, що митниця Закарпаття фіксує збільшення черг на словацько-українському кордоні через вантажівки з польського кордону. Словаччина почала погрожувати заблокувати перетин кордону зі словацької сторони для українських перевізників, якщо Європейська комісія не поверне видавання комерційних дозволів на перевезення в межах Євросоюзу.

Вже 22 листопада У Словаччині біля кордону перед пунктом пропуску "Вишнє-Нємецке" тимчасово розблокували рух вантажних автомобілів у напрямку України.

6 грудня словацькі перевізники заявили, що готові повністю заблокувати контрольно-пропускний пункт "Вишнє-Нємецьке – Ужгород", якщо не буде "альтернативи розв’язання ситуації". 

Новини за темою: В Угорщині з'явилися черги з вантажівок після блокади українського кордону в Польщі і Словаччині
Читайте також:
МВФ дав прогноз щодо курсу долара в Україні найближчими роками: Через п'ять років може зрости до 54,1 грн за долар МВФ дав прогноз щодо курсу долара в Україні найближчими роками: Через п'ять років може зрости до 54,1 грн за долар
Україна – серед країн, де найменше бояться ядерної загрози, – дослідження Україна – серед країн, де найменше бояться ядерної загрози, – дослідження
Переговори про вступ України до ЄС можуть початися в червні, – Стефанішина Переговори про вступ України до ЄС можуть початися в червні, – Стефанішина
У Франції почали тестувати дрон Aarock, меншу копію якого планують робити в Україні У Франції почали тестувати дрон Aarock, меншу копію якого планують робити в Україні