USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Словацькі перевізники обурені реакцією ЄС і готові заблокувати пункт пропуску "Вишнє-Нємецьке"

На думку словацьких перевізників, в ЄС "не сприймають проблему серйозно"
КПП Словаччина, Вишнє-Нємецьке

КПП Словаччина, Вишнє-Нємецьке

Джерело: відкриті джерела

Словацькі перевізники заявили, що готові повністю заблокувати контрольно-пропускний пункт "Вишнє-Нємецьке – Ужгород", якщо не буде "альтернативи розв’язання ситуації". Про це йдеться в заяві Спілки словацьких автоперевізників (UNAS).

У Спілці кажуть, що обурені реакцією західних країн Європейського Союзу на їхній протест на кордоні. На думку словацьких перевізників, в ЄС "не сприймають проблему серйозно".

"Навіть представники Єврокомісії та ЄС вимагають від словацького уряду забезпечити проїзд на кордоні Словаччини з Україною прямо зараз, ігноруючи фундаментальні людські права і свободи", – йдеться у дописі.

Зазначається також, що на 7 грудня запланована зустріч з очільником Міністерства транспорту, під час якої обговорюватиметься ситуація на українсько-словацькому кордоні та шляхи її вирішення.

"UNAS залишається у страйковій готовності і, якщо альтернативи вирішенню ситуації не буде, UNAS готовий повністю заблокувати прикордонний перехід "Вишнє Нємецьке – Ужгород в обох напрямках", – додали у Спілці словацьких автоперевізників.

Напередодні ми повідомляли, що словацькі перевізники розблокували рух вантажівок на кордоні з Україною. Зазначалося, що Київ працює над тим, щоб забезпечити транспортний безвіз.

Читайте також:
Словаччина та Угорщина просять ЄС переконати Україну скасувати санкції проти Словаччина та Угорщина просять ЄС переконати Україну скасувати санкції проти "Лукойла": Погрожують припиненням постачання електрики
Польща скасувала обмеження на пропуск вантажівок з України Польща скасувала обмеження на пропуск вантажівок з України
Польща обмежила пропуск українських вантажівок через кордон нібито через відсутність дозволів на міжнародні перевезення Польща обмежила пропуск українських вантажівок через кордон нібито через відсутність дозволів на міжнародні перевезення
Проросійський президент Словаччини Пеллегріні офіційно склав присягу і взявся до виконання обов'язків Проросійський президент Словаччини Пеллегріні офіційно склав присягу і взявся до виконання обов'язків