USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Буданов назвав прізвища російських генералів в оточенні Путіна, які виступали проти війни з Україною

Путіна попереджували, що це обернеться катастрофою для Росії
Кирило Буданов

Кирило Буданов

Джерело: відкриті джерела

Російські генерали з оточення президента РФ Володимира Путіна Сергій Суровікін і Андрій Юдін виступали проти війни з Україною, Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в повідомляють "Крим Реалії".

Він зазначив, що Юдін є одним з головних планерів у оперативному управлінні військового керівництва РФ.

"Юдін в головному оперативному управлінні - один з дійсно головних планерів. Він особисто виступав проти всього цього і говорив, що це призведе до катастрофи. Він - один з основних непублічних критиків серед військового керівництва Російської Федерації, саме військового, який говорить, що все це катастрофа і чим далі, тим гірше. Суровікін так само виступав проти", - зазначив голова ГУР.

На думку Буданова, саме Суровікіна зроблять "крайнім" за атаки по Москві:

"Там завжди повинен бути хто-небудь крайній. Оскільки він-командувач Військово-космічними силами Російської Федерації, то це зона його відповідальності. Так чи інакше його повинні прибрати", - підкреслив він.

Нагадаємо, Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов дав ґрунтовне інтерв'ю українській журналістці Наталії Мосейчук, у якому розповів, коли чекати на реванш від Росії, і відповів на інші цікаві запитання. Ми публікували головні тези.

Читайте також:
Операція Операція "Бариня": ГУР завербувало російського офіцера, який привів у полон солдатів РФ
Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів
Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову? Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову?
Через гуманітарний коридор з РФ з початку серпня повернулося майже 10 тисяч українців Через гуманітарний коридор з РФ з початку серпня повернулося майже 10 тисяч українців