USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Віллу в Конча-Заспі, яка належала російському Промінвестбанку, продали за 311 млн гривень

На продаж актив виставлявся зі стартовою ціною 187,6 млн гривень. Переміг учасник, який запропонував ставку у розмірі 311,1 млн гривень
Промінвестбанк
Джерело: відкриті джерела

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав за 311,1 мільйона гривень віллу в Конча-Заспі, яка раніше належала ПАТ Промінвестбанк – дочірній структурі російського банку ВЕБ.РФ. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

Аукціон із продажі заміського комплексу із розкішною мебльованою віллою, кількома гостьовими будиночками, СПА-центром, рестораном та готелем на території відбувся 16 січня.

Уже на перші торги, які відбувалися за англійською моделлю аукціону, прийшло троє учасників. У результаті: при тому, що на продаж актив виставлявся зі стартовою ціною 187,6 млн гривень, переміг учасник, який запропонував ставку у розмірі 311,1 млн гривень. Таким чином, конверсія продажу (співвідношення ціни продажу до стартової) сягнула 166%.

"Це був дуже цікавий, але у той же час непростий актив. На продаж виставлявся комплекс будівель та споруд в елітному передмісті Києва. Серед об’єктів, включених до складу лоту, – розкішна мебльована вілла, гостьові будинки, СПА-центр, будівлі ресторану та готелю, еллінг для зберігання та ремонту човнів чи яхт. При цьому, як ми від самого початку говорили, за зовнішньою привабливістю цей об’єкт мав і кілька "але". Приміром,  юридично це не цілісний комплекс, і  на частину земельних ділянок, навіть які банк оздобив тротуарною плиткою, відсутнє право власності. Між тим максимальна відкритість та прозорість процесу продажу забезпечили конкуренцію та зростання ціни за лот уже на перших торгах", – пояснює Олександр Кульчицький, директор департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів.

Зазначається, що станом на сьогодні переможець перерахував усю суму за лот, триває підготовка до підписання договору купівлі-продажу.

Нещодавно Україна вперше в історії продала морський порт. Порт "Усть-Дунайськ", що знаходиться в Одеській області, проданий на аукціоні приватній компанії за 201,3 млн гривень.

Читайте також:
За 10 місяців поточного року українські банки отримали прибуток більш ніж удвічі більший за відповідний період 2021-го, – Опендатабот За 10 місяців поточного року українські банки отримали прибуток більш ніж удвічі більший за відповідний період 2021-го, – Опендатабот
Зеленський схвалив підвищення податку на прибуток банків Зеленський схвалив підвищення податку на прибуток банків
Приватизувати Ощадбанк можна за чотири роки після завершення війни, – голова правління Приватизувати Ощадбанк можна за чотири роки після завершення війни, – голова правління
За три квартали 2023 року українські банки отримали прибуток майже у півтора раза більше, ніж за весь 2021-й, – Опендатабот За три квартали 2023 року українські банки отримали прибуток майже у півтора раза більше, ніж за весь 2021-й, – Опендатабот