USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

В Харкові суддя-корупціонер мобілізувалась до ЗСУ та не пішла до в’язниці

123
Джерело: відкриті джерела

Голова Харківського адмінсуду Ольга Панченко замість відбування покарання за дачу хабара мобілізувалася до Нацгвардії та мститься своїй колезі. Про це йдеться в повідомленні видання From-ua.

Панченко була засуджена на 5 років за дачу хабара своїй колезі Олені Заічко за ухвалення "потрібного" рішення, яка повідомила про це у правоохоронні органи.

В той же час, адвокат надав фотокопію витягу з наказу командира військової частини, яким засвідчується, що вона зарахована до списків особового складу частини і служить на посаді санітарного інструктора медичного пункту 4-го стрілецького батальйону.

Джерело: відкриті джерела

Тож Апеляційна палата ВАКС зупинила апеляційне провадження до звільнення Панченко з військової служби. І з кінця березня хабарниця трудиться у батальйоні з охорони та оборони об’єктів державного значення військової частини Нацгвардії Харкова. В той же час, ЗМІ повідомляють, що Панченко неодноразово помічали у військовій формі у центрі Харкова в ресторанах.

Джерело: відкриті джерела

"Звичайно, у цьому контексті, рішення Апеляційної палати ВАКС, м’яко кажучи, виглядає дуже дивним. Адже Панченко не знаходиться на передовій, десь в окопах чи на іншому кінці країни. Тож ніщо не заважало продовжити розгляд справи проти неї, і, принаймні, проводити засідання в режимі відеоконференції. Бо якщо Панченко може регулярно обідати у дорогих ресторанах, то так само може й приймати участь у засіданнях суду. Хіба що серед суддів ВАКС є ті, хто, за різними причинами, відверто їй симпатизує. Тому зупинення апеляційного провадження до звільнення Панченко з військової служби виглядає як спроба просто "зам’яти" справу", - пише From-ua.

В той же час, як повідомляють журналісти, Панченко намагалася звести рахунки з Заічко. Подробиці у матеріалі From-ua.

Читайте також:
НАЗК склало протоколи на Дубінського та Головатого: Що відомо? НАЗК склало протоколи на Дубінського та Головатого: Що відомо?
Створення Національного меморіального кладовища: Рада перенесла місце Створення Національного меморіального кладовища: Рада перенесла місце
Парламент дозволив НАЗК перевіряти майно посадовців, придбане до держслужби Парламент дозволив НАЗК перевіряти майно посадовців, придбане до держслужби
Фінляндія не дозволила екстрадувати в Україну російського неонациста Яна Петровського Фінляндія не дозволила екстрадувати в Україну російського неонациста Яна Петровського