USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

Справа ТОВ "Краснолиманське": Бухгалтеру підприємства визначили альтернативний запобіжний захід у вигляді застави

Світлані Серебрянській призначили заставу у розмірі 100 млн гривень
суд. феміда

Феміда. Ілюстративне фото

Джерело: UWN

Суддя Печерського районного суду міста Києва частково задовольнила клопотання сторони обвинувачення у справі ТОВ "Краснолиманське" щодо продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою бухгалтеру ТОВ "Краснолиманське" Світлані Серебрянській. Трансляцію суду вів телеканал ТАК TV.

Так, строки тримання під вартою для Серебрянської продовжили до 8 вересня цього року.

Разом з цим суддя визначила альтернативний запобіжний захід у вигляді застави розміром у 100 млн гривень.

Зауважимо, це вже третє рішення у справі ТОВ "Краснолиманське", де фігуранту справи обирають альтернативний запобіжний захід у вигляді застави.

Перед цим таке рішення було прийнято щодо Олексія Райчева – головного інженера ДП ВК "Краснолиманська". Йому призначили заставу розміром в 151 млн 400 тисяч гривень. 

А представниці "Укрдонінвесту" Олені Даниленко призначили заставу у розмірі 272 млн 520 тис. гривень.

Справа ТОВ "Краснолиманське"

ДБР звинуватило бенефіціарного власника ТОВ "Краснолиманське" Віталія Кропачова, довірену особу бізнесмена, директора ТОВ "Краснолиманське" та головного бухгалтера ТОВ "Краснолиманське" у нібито створенні так званої злочинної групи та у нібито завданні державі шкоди на 2 млрд гривень.

Сам Кропачов відкидає всі звинувачення та заявляє, що жодних правових підстав для кримінальної справи немає. Адвокати бізнесмена стверджують, що його затримання відбулося із порушеннями. До того ж, за словами одного з адвокатів, Олександра Салазського, Віталію Кропачову було обрано запобіжний захід без можливості внесення застави за обвинуваченням в економічному злочині, "що само по собі є нонсенсом". 

Інший адвокат, Юрій Сухов, вважає, що справа проти Віталія Кропачова не має нічого спільного із законом. Він підтримав свого колегу, зазначивши, що рішення, згідно з яким особу, яка, ймовірно, вчинила економічний злочин, утримувати під вартою – виглядає абсурдним.

Адвокати переконані, що у справі ТОВ "Краснолиманське" першочерговою метою було затримати весь менеджмент групи компанії, аби заблокувати її діяльність.

5 червня відбувся розгляд апеляційної заяви адвокатів бізнесмена щодо зміни запобіжного заходу Кропачову. Київський апеляційний суд апеляцію не задовольнив. Адвокат бізнесмена Олександр Салазський в коментарі ТАК TV пояснив, що тепер Віталій Кропачов перебуватиме під вартою щонайменше до середини липня.

Напередодні – 4 червня – запобіжний захід залишили без змін бухгалтеру ТОВ "Краснолиманське" Світлані Серебрянській. Жінка залишається під вартою.

Так само залишається під вартою і представниця "Укрдонінвесту" Олена Даниленко –Київський апеляційний суд 6 червня не задовольнив апеляцію про зміну запобіжного заходу.

26 червня апеляційний суд не задовольнив і апеляцію про зміну запобіжного заходу директору ТОВ "Краснолиманське" Анатолію Руденку

Ще важливо

Зауважимо, нині відомо, що працівники ДБР можуть бути причетні до фальсифікації документів у справі ТОВ "Краснолиманське" та Віталія Кропачова. Кримінальне провадження за цим фактом вже відкрито

Однак це не завадило слідчому судді Печерського районного суду продовжити строки досудового розслідування у справі ТОВ "Краснолиманське" відразу до дев'яти місяців. Адвокати підозрюваних у справі пояснюють в коментарі ТАК TV, що йдеться виключно про строки досудового розслідування. Питання щодо продовження чи зміни запобіжного заходу щодо кожного з підозрюваних розглядатиметься окремо.

Читайте також:
Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави
Росія на 14 років тюрми засудила співробітника ОБСЄ, який працював в окупованому Донбасі Росія на 14 років тюрми засудила співробітника ОБСЄ, який працював в окупованому Донбасі
Трагедія MH17: Кропачов є фактично ворогом Росії, адже у 2014 році передав до Києва докази збиття малайзійського Трагедія MH17: Кропачов є фактично ворогом Росії, адже у 2014 році передав до Києва докази збиття малайзійського "Боїнгу" російськими терористами
По інший бік звинувачень: Яким насправді є Кропачов – бізнесмен, меценат, ворог Росії По інший бік звинувачень: Яким насправді є Кропачов – бізнесмен, меценат, ворог Росії