USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85

Віталій Кропачов: Жодних підстав для кримінальної справи немає

Адвокати планують подати скаргу на незаконне затримання бізнесмена
Кропачов_3

Віталій Кропачов

Джерело: UWN

Жодних правових підстав для кримінальної справи немає, вважає Віталій Кропачов. Про це повідомив в коментарі TAK TV адвокат бізнесмена Олександр Салазський.

Самі ж адвокати вже планують подати скаргу на незаконне затримання бізнесмена Кропачова.

Олександр Салазський додає, що 18 травня Державне бюро розслідувань  планує подавати до Печерського районного суду міста Києва клопотання про обрання запобіжного заходу бізнесмену Віталію Кропачову.

"Завтра зранку (18 травня, – ред.) Державне бюро розслідувань планує подавати до Печерського суду клопотання про обрання запобіжного заходу. Ми думаємо, що десь завтра засідання і відбудеться", – розповів Салазський.

Нагадаємо, 17 травня під час ділової зустрічі в одному з готелів Києва правоохоронні органи та прокуратура затримали українського бізнесмена, власника медіапроєкту Ukraine World News Віталія Кропачова.

Інформацію про затримання першими оприлюднили Телеграм-канали із сумнівною репутацією. Яким чином фото з місця затримання опинилися на цих ресурсах – невідомо.

Адвокати Кропачова вже заявили, що звинувачення на адресу бізнесмена необґрунтовані, затримання проведено незаконно.

"В мене таке враження, що усі статті в Кримінальному кодексі, які вони побачили, вони включили в цей документ (обвинувачення, – ред.). Навіть ті, які між собою абсолютно не стикуються, наприклад, доведення до банкрутства державного підприємства, до якого Віталій Кропачов немає жодного відношення", – додав Олександр Салазський.

Читайте також:
Сторона обвинувачення абсолютно не зацікавлена у встановленні об'єктивної істини, - адвокат про справу проти ТОВ Сторона обвинувачення абсолютно не зацікавлена у встановленні об'єктивної істини, - адвокат про справу проти ТОВ "Краснолиманське"
Державна шахта Державна шахта "Краснолиманська" винна ТОВ "Краснолиманське" 800 млн грн. Втім, за це правоохоронці чомусь мовчать
Кропачов: Ми залучили американську компанію, щоб в США побачили фальсифікацію справи прокуратурою Кропачов: Ми залучили американську компанію, щоб в США побачили фальсифікацію справи прокуратурою
Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави