USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

Справа ТОВ "Краснолиманське": Представниці "Укрдонінвесту" визначили альтернативний запобіжний захід у вигляді застави

Олені Даниленко призначили заставу у розмірі 272 млн 520 тис. гривень
суд Печерський_2

Печерський районний суд м.Києва. Ілюстративне фото

Джерело: UWN

Суддя Печерського районного суду міста Києва задовольнила клопотання сторони обвинувачення у справі ТОВ "Краснолиманське" щодо продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою представниці "Укрдонінвесту" Олені Даниленко. Трансляцію суду вів телеканал ТАК TV.

Так, строки тримання під вартою для Даниленко продовжили ще на 60 діб – до 8 вересня цього року.

Разом з цим суддя визначила альтернативний запобіжний захід у вигляді застави розміром у 272 млн 520 тис. гривень.

Зауважимо, це вже друге рішення у справі ТОВ "Краснолиманське", де фігуранту справи обирають альтернативний запобіжний захід у вигляді застави. Перед цим таке рішення було прийнято щодо Олексія Райчева – головного інженера ДП ВК "Краснолиманська". Йому призначили заставу розміром в 151 млн 400 тисяч гривень. 

Справа ТОВ "Краснолиманське"

ДБР звинуватило бенефіціарного власника ТОВ "Краснолиманське" Віталія Кропачова, довірену особу бізнесмена, директора ТОВ "Краснолиманське" та головного бухгалтера ТОВ "Краснолиманське" у нібито створенні так званої злочинної групи та у нібито завданні державі шкоди на 2 млрд гривень.

Сам Кропачов відкидає всі звинувачення та заявляє, що жодних правових підстав для кримінальної справи немає. Адвокати бізнесмена стверджують, що його затримання відбулося із порушеннями. До того ж, за словами одного з адвокатів, Олександра Салазського, Віталію Кропачову було обрано запобіжний захід без можливості внесення застави за обвинуваченням в економічному злочині, "що само по собі є нонсенсом". 

Інший адвокат, Юрій Сухов, вважає, що справа проти Віталія Кропачова не має нічого спільного із законом. Він підтримав свого колегу, зазначивши, що рішення, згідно з яким особу, яка, ймовірно, вчинила економічний злочин, утримувати під вартою – виглядає абсурдним.

Адвокати переконані, що у справі ТОВ "Краснолиманське" першочерговою метою було затримати весь менеджмент групи компанії, аби заблокувати її діяльність.

5 червня відбувся розгляд апеляційної заяви адвокатів бізнесмена щодо зміни запобіжного заходу Кропачову. Київський апеляційний суд апеляцію не задовольнив. Адвокат бізнесмена Олександр Салазський в коментарі ТАК TV пояснив, що тепер Віталій Кропачов перебуватиме під вартою щонайменше до середини липня.

Напередодні – 4 червня – запобіжний захід залишили без змін бухгалтеру ТОВ "Краснолиманське" Світлані Серебрянській. Жінка залишається під вартою.

Так само залишається під вартою і представниця "Укрдонінвесту" Олена Даниленко –Київський апеляційний суд 6 червня не задовольнив апеляцію про зміну запобіжного заходу.

26 червня апеляційний суд не задовольнив і апеляцію про зміну запобіжного заходу директору ТОВ "Краснолиманське" Анатолію Руденку

Ще важливо

Зауважимо, нині відомо, що працівники ДБР можуть бути причетні до фальсифікації документів у справі ТОВ "Краснолиманське" та Віталія Кропачова. Кримінальне провадження за цим фактом вже відкрито

Однак це не завадило слідчому судді Печерського районного суду продовжити строки досудового розслідування у справі ТОВ "Краснолиманське" відразу до дев'яти місяців. Адвокати підозрюваних у справі пояснюють в коментарі ТАК TV, що йдеться виключно про строки досудового розслідування. Питання щодо продовження чи зміни запобіжного заходу щодо кожного з підозрюваних розглядатиметься окремо.

Читайте також:
Знесення садиби Зеленських: Співвласнику будівлі обрали запобіжний захід Знесення садиби Зеленських: Співвласнику будівлі обрали запобіжний захід
За змістом вони всі як За змістом вони всі як "браття-близнюки", - адвокат про ухвали суду щодо продовження запобіжного заходу підозрюваним у справі ТОВ "Краснолиманське"
На 16 років у Росії ув'язнили журналіста WSJ Гершковича На 16 років у Росії ув'язнили журналіста WSJ Гершковича
Законопроєкт про угоду зі слідством відповідає світовій практиці, – Стефанішина Законопроєкт про угоду зі слідством відповідає світовій практиці, – Стефанішина