USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Операція "Бариня": ГУР завербувало російського офіцера, який привів у полон солдатів РФ

Коли з'явилася загроза життю офіцера, його вивели на українську територію
ГУР
Джерело: відкриті джерела

Головне управління розвідки Міноборони України за підтримки ССО провели операцію "Бариня", під час якої завербований російський офіцер привів в український полон 11 окупантів. Про це повідомляє прес-служба ГУР МО.

Завдяки цій спецоперації кадровий офіцер армії держави-агресора, російський лейтенант Данило Алфьоров перейшов на бік України.

"З червня 2023 року він активно співпрацював із Силами безпеки і оборони України, Головним управлінням розвідки. Алфьоров переконав і добровільно перевів 11 військовослужбовців рф у полон кількома партіями", - повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов.

Коли з'явилася загроза життю офіцера, його вивели на українську територію.

Лейтенант Алфьоров - випускник московського вищого загальновійськового командного училища. Під час війни проти України командував взводом окупаційних військ на правому березі Дніпра в Херсонській області.

Також у ГУР зазначили, що під час співпраці з українською розвідкою Алфьоров не тільки допоміг здатися в полон більш ніж десятьом військовим РФ, а й надав цінну для Сил безпеки і оборони України інформацію.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Військово-Морські Сили ЗС України разом з Головним управлінням розвідки провели успішну спецоперацію по евакуації двох десантників з тимчасово окупованої території однієї з областей. 

На ТОТ військові перебували від початку повномасштабного вторгнення. Весь цей час вони були у нелегальному становищі та успішно переховувалися, завдяки місцевим мешканцям.

Читайте також:
Від початку війни по Україні переїхали 7820 компаній Від початку війни по Україні переїхали 7820 компаній
ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW
Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg
Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру