USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Будуть займатися "освітньою діяльністю": У Білорусі офіційно зареєстрували ПВК "Вагнер"

Відомості про компанію вже внесли до Єдиного держреєстру юросіб та індивідуальних підприємців Мін'юсту Білорусі
ПВК Вагнера

Фото ілюстративне

Джерело: відкриті джерела

У Білорусі зареєстрували ТОВ "Група Вагнера" зі статутним фондом у 200 білоруських рублів. Компанія займеться "освітньою діяльністю". Про це повідомляє видання "Зеркало".

Товариство з обмеженою відповідальністю "Група Вагнер" зареєстровано за адресою село Ціль Осиповичського району. Саме там розташований польовий табір, куди з Росії прибули найманці ПВК.

Основним видом діяльності ТОВ "Група Вагнера" заявлено "Інші види освіти, не включені до інших угруповань". До цього виду економічної діяльності включено навчальні центри, що пропонують корекційні курси, курси підвищення професійної кваліфікації навчання іноземних мов і навичкам ведення бесіди, комп'ютерні курси, курси виживання, навчання ораторського мистецтва та інші освітні послуги.

Власником компанії вказано громадянина Росії Максима Петрова.

Нагадаємо, в Могилівській області Білорусі почали будувати табори для розміщення найманців ПВК "Вагнер". 

Зазначалося, що будівництво було помічено поблизу міста Осиповичі, що розташоване за 200 км від українського кордону. У місцевому лісництві казали, що таборів буде декілька. Площа одного з них становитиме 24 тис. м², він розрахований на 8 тисяч осіб.

Пізніше міністр оборони Польщі Маріуш Блащак доручив перемістити польські війська із заходу на схід країни через можливі загрози, пов'язані з "навчаннями" групи "Вагнер" у Білорусі. 

Нещодавно аналітики ISW повідомили, що ПВК "Вагнер" перекидає групи чисельністю 500–600 осіб з Білорусі до Краснодарського краю, Воронезької та Ростовської областей. Оскільки самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія не фінансуватиме вагнерівців, і відмовився їм платити.

Читайте також:
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу