USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Бронювання від мобілізації можуть отримати всі поліцейські, – Демченко

За словами нардепа, йдеться про всі категорії співробітників поліції
Мобілізація
В Україні триває мобілізація до ЗСУ
Джерело: відкриті джерела

Наразі триває обговорення законопроєкту про посилення мобілізації в Україні, який вже отримав рекордну за всю історію кількість правок. Народний депутат Сергій Демченко в ефірі Ранок.LIVE повідомив, що бронь від призову отримають усі поліцейські.

"На сьогоднішній день законопроєкт, в тому числі в розрізі цього питання, вирішує таким чином, щоб усім поліцейським, усім надати бронь щодо мобілізації", – сказав він.

За його словами, йдеться про всі категорії співробітників поліції, "без визначення конкретної кількості у відсотках від загальної, як пропонувалося попередньо".

Своєю чергою нардеп Юрій Камельчук заявив, що це питання остаточно не вирішене. Безпековий комітет ще не перейшов до розгляду цих правок.

"Але бронювання поліції – це принципова позиція. Можливо, будуть додаткові консультації з Генштабом про те, що не обов’язково їх задіювати… Якщо казати, що в поліції є кому служити? Так. Чи виконують вони свої функції? Так, виконують. Чи всі? Знову ж таки, ні...", – уточнив він.

Раніше ми повідомляли, що депутати оборонного комітету Верховної Ради концептуально визначились зі списком тих, хто зможе отримати бронювання від служби в армії за новим законом про мобілізацію. 100-відсоткову бронь отримають зокрема працівники Нацполіції і судді, розповів нардеп від "Слуги народу", член комітету Федір Веніславський.

Новини за темою: Уряд пропонує звільняти від мобілізації тих, у кого висока зарплата, – нардеп

Також у Верховній Раді може з’явитись законопроєкт про економічне бронювання. Його можуть зареєструвати уже в кінці березня. 

Додамо, що народні депутати запропонували понад чотири тисячі поправок до законопроєкту про мобілізацію. При цьому Верховна Рада має всі шанси ухвалити його в другому читанні до кінця березня.

Читайте також:
Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме
Кому не потрібно проходити ВЛК? Кабмін уточнив перелік громадян Кому не потрібно проходити ВЛК? Кабмін уточнив перелік громадян
Цифровізація української армії у 10 разів допоможе досягти технологічної переваги над ворогом Цифровізація української армії у 10 разів допоможе досягти технологічної переваги над ворогом
1:3: У Міноборони зазначили про співвідношення добровольців й мобілізованих 1:3: У Міноборони зазначили про співвідношення добровольців й мобілізованих