USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

Україна виконала всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС, – Урсула фон дер Ляєн

Євросоюз вже до кінця червня повинен розпочати переговори з Україною про вступ
Урсула

Урсула фон дер Ляєн

Джерело: відкриті джерела

Україна виконала всі необхідні кроки для початку переговорів про вступ до Європейського Союзу. Це підтвердила глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн на Конференції з відновлення України в Німеччині, пише "Європейська правда".

"Україна виконала всі кроки, які ми визначили. І саме тому вважаємо, що ЄС повинен розпочати переговори про вступ з Україною вже до кінця цього місяця. Україна заслуговує на те, аби держави Євросоюзу почали з нею переговори про вступ", – сказала очільниця ЄК.

Разом з тим згадала Фон дер Ляєн і про нещодавнє схвалення Україною плану реформ. Оскільки проведення реформ є умовою виділення багатомільярдної макрофінансової допомоги ЄС на найближчі роки.

Новини за темою: Україна до кінця червня отримає від ЄС 1,9 млрд євро

Раніше

Буквально днями Європейська комісія закликала країни – члени Європейського Союзу розпочати переговори щодо інтеграції України.

Як відзначали в Єврокомісії, Україна достатньо готова до формального початку переговорів про вступ до ЄС. Україна своєю чергою повністю виконала всі чотири кроки з реформування.

Адже реформування було необхідним для початку офіційних переговорів.

Щодо Києва це стосувалося:

  • боротьби з корупцією;
  • деолігархізації;
  • захисту національних меншин;
  • обмеження на політичне лобіювання.

Крім того, в травні міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен ініціював звернення до Європейського Союзу разом з колегами зі Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів та Польщі щодо інтеграції України в європейський оборонно-промисловий комплекс. 

У спільному листі міністри оборони запропонували чотири конкретні напрямки співпраці Євросоюзу з оборонною промисловістю України. Поульсен нагадав, що Данія була першою країною Європейського Союзу, яка оголосила, що буде інвестувати безпосередньо в українську оборонну промисловість.

Водночас ми інформували, що дипломати з ЄС і Києва "інтенсивно працюють над тим, щоб переконати уряд Угорщини дати згоду на початок переговорів щодо вступу України".

Читайте також:
Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС
Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили, зокрема, в Україні Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили, зокрема, в Україні
В Yasno про економію світла: Кожна сім'я може без труднощів зменшити споживання на 25% В Yasno про економію світла: Кожна сім'я може без труднощів зменшити споживання на 25%
Команду на відключення світла дають одразу всім областям: В Yasno розповіли, як працює нова модель графіків Команду на відключення світла дають одразу всім областям: В Yasno розповіли, як працює нова модель графіків