USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

У зоні підтоплень на Херсонщині є зниклі безвісти: Куди звертатися, якщо родичі не виходять на зв'язок

Поліція отримала три звернення щодо зниклих безвісти в зоні затоплення на Херсонщині
Ситуація в Херсонській області 7 червня_1
Джерело: ДСНС України

Правоохоронці отримали три звернення щодо зниклих безвісти людей у зоні підтоплень у Херсонській області, де росіяни вчора підірвали Каховську ГЕС. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко.

"Станом на ранок ми отримали три виклики на лінію 102 щодо осіб, які зникли за особливих обставин в Херсонській області", – розповів він.

Варто зазначити, що йдеться, ймовірно, про громадян, які зникли на правобережжі Херсонщини. Оскільки люди з лівого берега не мають можливості зв'язуватися з українськими правоохоронцями.

При цьому сьогодні вранці окупаційна "влада" захопленої частини Херсонської області повідомила, що в зоні підтоплень безвісти зникли сім осіб.

Що робити, якщо ваш родич/близька людина зникли чи не виходять на зв'язок?

Насамперед потрібно звертатися до Національної поліції України за номером 102, щоб надати інформацію стосовно осіб, які зникли безвісти за особливих обставин.

Після цього Національна поліція, використовуючи усі засоби, здійснює пошук осіб.

Окрім цього, українцям, рідні яких перебувають в зоні катастрофи, радять, одразу звертатися до правоохоронців.

Нагадаємо, ситуація в Херсонській області після підриву Каховської ГЕС російськими військами катастрофічна. Вода в деяких населених пунктах піднялася до п'яти-шести метрів і продовжує прибувати. Однак, згідно з прогнозами влади, пік підтоплень припаде на 7 червня, потім вода поступово почне йти.

Компанія Maxar Technologies показала масштаби потопу в Херсонській області.

Детальніше про підрив Каховської греблі та як можна евакуюватися з потенційно небезпечних районів – читайте тут.

 
Читайте також:
ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW
З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства
Від початку великої війни Нацполіція розслідує 876 кримінальних проваджень за незаконні дії з гуманітарною допомогою Від початку великої війни Нацполіція розслідує 876 кримінальних проваджень за незаконні дії з гуманітарною допомогою
Поліція затримала хакерів, які завдали понад 3 млрд гривень збитків світовим компаніям Поліція затримала хакерів, які завдали понад 3 млрд гривень збитків світовим компаніям