USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Власник TikTok радше закриє свій додаток у США, ніж продасть його, – Reuters

Алгоритми, на які покладається TikTok у своїй роботі, вважаються ключовими для всієї діяльності ByteDance, що робить продаж додатка з алгоритмами вкрай малоймовірним
TikTok
Джерело: відкриті джерела

Власник TikTok, компанія ByteDance, радше закриє свій додаток, ніж продасть його, якщо вичерпає всі законні можливості для боротьби із законодавством про заборону платформи в магазинах додатків у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє Reuters.

Алгоритми, на які покладається TikTok у своїй роботі, вважаються ключовими для всієї діяльності ByteDance, що робить продаж додатка з алгоритмами вкрай малоймовірним, кажуть джерела, близькі до материнської компанії.

За їхніми словами, на TikTok припадає невелика частка загального доходу ByteDance і щоденної кількості активних користувачів. Тому материнська компанія у найгіршому разі скоріше закриє додаток у США, ніж продасть його потенційному американському покупцеві.

Закриття матиме обмежений вплив на бізнес ByteDance, в той час як компанії не доведеться відмовлятися від свого основного алгоритму.

"У заяві, розміщеній на медіаплатформі Toutiao, якою володіє ByteDance, компанія заявила, що не планує продавати TikTok, у відповідь на статтю The Information про те, що ByteDance вивчає сценарії продажу американського бізнесу TikTok без алгоритму, який рекомендує відео користувачам TikTok", – додають автори.

Що передувало?

Наприкінці минулого тижня палата представників Сполучених Штатів Америки ухвалила законопроєкт, який передбачає заборону TikTok у США. Згодом його ухвалив Сенат та підписав президент Джо Байден.

Тепер, якщо власник не продасть застосунок впродовж дев'яти місяців, TikTok буде заборонений. 

Слід зауважити, що у Сполучених Штатах Америки занепокоєні, що китайська корпорація ByteDance, яка є материнською компанією TikTok, може збирати та передавати конфіденційні дані користувачів китайським спецслужбам. В Америці це розглядають як загрозу у сфері національної безпеки. 

Крім того, представники американської розвідки не виключають, що уряд Китаю може використати TikTok для впливу на вибори в США у 2024 році, заявила перед законодавцями директорка Національної розвідки Авріл Хейнс.

Читайте також:
Альтернатива Telegram: В Україні пропонують запустити сервіс Альтернатива Telegram: В Україні пропонують запустити сервіс "Дія. Канали"
TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах
Instagram оновлює алгоритм: Перевага буде в оригінального контенту Instagram оновлює алгоритм: Перевага буде в оригінального контенту
Telegram відновив раніше заблоковані українські чат-боти, серед яких – бот ГУР МОУ Telegram відновив раніше заблоковані українські чат-боти, серед яких – бот ГУР МОУ