USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

Понад 150 тис. доз: В українські аптеки надійде ще одна вакцина проти грипу

Найближчими днями вакцини надійдуть у продаж до аптечних мереж
діти хвороба грип

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Державний контроль якості пройшла ще одна вакцина проти грипу. Це чотиривалентна інактивована вакцина французького виробництва, 151 тис. 100 доз якої (серія X3E722V, – ред.), отримала позитивний висновок про відповідність вимогам державних і міжнародних стандартів, повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров'я.

Найближчими днями вакцини надійдуть у продаж до аптечних мереж.

"Усі вакцини, які надходять в Україну, підлягають обов’язковому лабораторному контролю якості, який здійснює Держлікслужба. Після перевірки та у разі позитивного висновку (про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів, – ред.) вакцини використовують у медичних закладах або вони надходять у продаж до аптек", кажуть медики.

Щороку в Україні реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, 98% з яких припадає на грип та ГРВІ. Зростання захворюваності традиційно очікується з 40-го тижня, тобто з початку жовтня.

За тяжкого перебігу грип може спричиняти небезпечні ускладнення: захворювання серця, нирок тощо. Найдієвіша профілактика грипу це щорічна вакцинація, яка є рекомендованою (однак не входить до переліку безоплатних вакцин, – ред.).

Відзначимо, вакцину проти грипу корейського виробництва схвалила Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у кількості 114 тис. 600 доз.

Новини за темою: В Україні зростає захворюваність на COVID-19

Раніше

До прикладу в Україні з 30 січня 2022 року до 5 лютого 2023 року на грип та ГРВІ включно з COVID-19 захворіли 120 тис. 223 людей. З них 58 тис. 657 – діти віком до 17 років. Про це повідомляв Центр громадського здоров’я.

Летальних випадків грипу не реєстрували.

Циркулювали переважно віруси грипу типу А, віруси SARS-CoV-2, RS-віруси, аденовіруси та метапневмовіруси.

Раніше повідомлялося, що світом поширюється новий штам коронавірусу Pirola – вже близько сотні тисяч людей захворіли на новий COVID-штам.

Новини за темою: Вражає дихальні шляхи та впливає на кишково-шлунковий тракт: Вчені частіше говорять про новий вірус, схожий на COVID-19
 
Читайте також:
Заступника глави МОЗ часів Скалецької підозрюють в незаконному вилученні органів у хворих, – ЗМІ Заступника глави МОЗ часів Скалецької підозрюють в незаконному вилученні органів у хворих, – ЗМІ
У двох містах України з’явиться ін’єкційний препарат доконтактної профілактики ВІЛ У двох містах України з’явиться ін’єкційний препарат доконтактної профілактики ВІЛ
В Україні розпочався сезон холери: МОЗ дало рекомендації, як уникнути інфікування В Україні розпочався сезон холери: МОЗ дало рекомендації, як уникнути інфікування
Канабіс більше не є важким наркотиком, – постанова уряду Канабіс більше не є важким наркотиком, – постанова уряду