USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Михайло Грицкан, Катерина Бужинська та телеканал Ukraine World News зібрали понад 3 млн гривень на допомогу ЗСУ

Грицкан ИФ_1

Концерт Михайла Грицкана в Івано-Франківську

Джерело: Ukraine World News

Народна артистка України Катерина Бужинська, Заслужений артист України Михайло Грицкан та телеканал Ukraine World News зібрали 3,3 млн гривень під час благодійного концертного туру "Воля"!

Вже наступного тижня 27 червня в Одесі та 28 червня – в Києві у нас буде можливість збільшити суму.

Нагадаємо, що під час кожного концерту "Воля" проходить благодійний аукціон, зібрані кошти на якому подвоюються завдяки телеканалу Ukraine World News, власником якого є бізнесмен та меценат Віталій Кропачов.

Всі кошти в повному обсязі будуть передані на потреби ЗСУ (на 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду "Едельвейс", в якій служить рідний брат Катерини, на дрони для навчального центру аеророзвідки, на 46-ту десантно-штурмову бригаду). Також на кожному концерті генеральний партнер туру "Воля" телеканал Ukraine World News дарує сертифікати на безкоштовний відпочинок в таборі Junior Star діткам, які потребують допомоги та підтримки.

Вже 28 червня спеціально до Дня Конституції Михайло Грицкан та Катерина Бужинська дадуть великий благодійний концерт у Києві. Цей концерт продовжує серію благодійних подій від "Квартал-Концерту" у КВЦ "Парковий".

Всеукраїнський благодійний тур "Воля" відбувається за підтримки генерального партнера – телеканалу Ukraine World News. Партнерами проєкту також виступили радіо "П’ятниця", мережа автозаправних станцій Stels та квитковий сервіс і організатори "Квартал-Концерт".

Читайте також:
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN "Воля". Концерт у Дніпрі, як це було
Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN "Воля". Концерт у Кропивницькому, як це було
Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN "Воля". Концерт у Кременчуці, як це було