USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Ворог під їхнім прицілом: UWN підготував документальний проєкт про спецпризначенців ЦСП "Омега"

Вперше спецпризначенці розповіли про особисте, побратимів та ворога
док.проєкт
Джерело: UWN

Українські спецпризначенці – хто вони? Це ті, кого залучають для всіх нетипових завдань на фронті. Ті, кому доводиться виконувати задачі, які важко собі уявити. Вони зазвичай закривають свої обличчя і не розповідають про себе.

Втім, як тільки ворог ступає на українську землю, то відразу опиняється під їхнім прицілом. А найбільша радість спецпризначенців – добре виконане завдання, про яке ніхто ніколи не дізнається. 

Медіапроєкт Ukraine World News підготував документальний проєкт про спецпризначенців Центру спеціального призначення НГУ "Омега". У ньому спецпризначенці вперше говорять про сім'ю, стосунки з побратимами та ворога. 

Це історія війни й також історія людства.

Зауважимо, що про військових на "нулі", їх проблеми та перемоги команда UWN розповідає постійно. Наприклад, до річниці створення НГУ Ukraine World News підготував документальний проєкт ""Рубіж" волі". В ньому – ситуація на фронті та виклики, які щодня долають ті, про яких ми переважно нічого не знаємо, але яким ми безмежно вдячні за можливість жити.

Злочини РФ задокументовано

До всього цього Ukraine World News вже випустив лінійку спеціальних проєктів, що документують ворожі злочини в українських містах. 

Так, в березні минулого року світ побачив перший документальний проєкт UWN "Буча. Після...". У ньому – історії очевидців трагедії та життя після деокупації. Згодом, майже через рік, світ побачив новий документальний проєкт - "Макарів. Після...", який побудований на спогадах очевидців, фактах та болю кожного, хто пережив окупацію. 

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю