USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 4 7 0 (+560)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Через нічні обстріли в шести областях України є проблеми зі світлом, а в Києві аварійні відключення, – Міненерго

Значних пошкоджень енергетичної інфраструктури не зафіксували, проте триває терор прифронтових та прикордонних з Росією територій
енергосистема
Джерело: відкриті джерела

Через нічний масований удар дронами по північних областях України в шести – проблеми зі світлом, а в Києві аварійні відключення. Про це поінформували в пресслужбі Міністерства енергетики України.

Так, станом на 20 травня значних пошкоджень енергетичної інфраструктури не зафіксували, проте триває терор прифронтових та прикордонних з Росією територій.

"У Донецькій області через обстріл знеструмлено п'ять населених пунктів, без світла перебувають понад 5 тис. споживачів. Внаслідок попередніх обстрілів без світла також залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях", – йдеться у повідомленні.

Крім того, через технологічні порушення зафіксовані відключення п'ять тисяч споживачів у Києві та на Київщині. Наразі переважну більшість з них заживили. Тривають ремонтні роботи.

Загалом за добу енергетикам вдалося повернути світло для 10,6 тисячі споживачів, зокрема й у прифронтових областях.

Новини за темою: Україна і Польща з'єднали енергосистеми додатковою лінією електропередачі

У відомстві додали, що триває ремонтна кампанія об’єктів генерації та мережевої інфраструктури у межах підготовки до нового опалювального сезону. Водночас обмеження для побутових споживачів не застосовують. Енергетична система працює стабільно.

Відзначимо, влітку в Україні в разі дефіциту в енергосистемі відключення споживачів застосовуватимуться в останню чергу. Про це заявив голова НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

Раніше

Внаслідок масованого обстрілу України 18 травня були влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури, без світла залишалися понад 20 населених пунктів.

Зокрема, через обстріл відключилися повітряні лінії електропередачі на Хмельниччині. В області знеструмило три населених пункти, без світла залишалися 1,7 тис. споживачів.

Читайте також:
Ракетні обстріли Києва двічі на день говорять про істерику у росіян, – начштабу дивізіону ЗРВ Ракетні обстріли Києва двічі на день говорять про істерику у росіян, – начштабу дивізіону ЗРВ
Енергомережа України зруйнована на 40–50%. Чи очікувати дефіциту електроенергії влітку Енергомережа України зруйнована на 40–50%. Чи очікувати дефіциту електроенергії влітку
Україна має виготовляти ядерне паливо для реакторів і знищити монополію Україна має виготовляти ядерне паливо для реакторів і знищити монополію "Росатому" в Європі, – Галущенко
Україна готує енергосистему до зими, враховуючи можливі військові загрози, – Галущенко Україна готує енергосистему до зими, враховуючи можливі військові загрози, – Галущенко