USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Чи будуть влітку відключати світло при дефіциті електроенергії: Відповідь "Укренерго"

Дефіцит в енергосистемі фахівці планують регулювати кількома способами
електрика
Джерело: відкриті джерела

Влітку в Україні в разі дефіциту в енергосистемі відключення споживачів застосовуватимуться в останню чергу. Про це заявив голова НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

"Дефіцит, який може бути протягом літа, не означає відключення споживачів. Його можна врегулювати кількома способами, і вимкнення споживачів – останнє в переліку за пріоритетністю", – розповів голова компанії.

Він зазначив, що найбільш очевидним способом збалансувати енергосистему є імпорт електроенергії з країн ЄС.

За його словами, другий спосіб полягає в тому, щоб максимізувати використання нашої теплової та гідрогенерації: тих енергоблоків, які не перебуватимуть у планових ремонтах або не будуть пошкоджені російськими ракетними обстрілами.

"Ми також закликаємо українських споживачів ощадливо споживати енергоресурси, особливо у вечірні години – з 7-ї до 10-ї вечора. Намагатися переносити споживання з цих годин або на ніч, або на денні години", – нагадав голова "Укренерго".

Раніше

Внаслідок масованого обстрілу України 18 травня є влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури, без світла залишилися понад 20 населених пунктів.

Зокрема, через обстріл відключилися повітряні лінії електропередачі на Хмельниччині. В області знеструмлено три населених пункти, без світла залишилися 1,7 тис. споживачів.

Читайте також:
Графіки відключень будуть більшими, а ситуація в енергосистемі – важчою, – Кудрицький Графіки відключень будуть більшими, а ситуація в енергосистемі – важчою, – Кудрицький
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Ситуація зі світлом відчутно погіршиться наступного тижня, – Ситуація зі світлом відчутно погіршиться наступного тижня, – "Укренерго"
Побутових споживачів відключать від ліній, які живлять критичну інфраструктуру Побутових споживачів відключать від ліній, які живлять критичну інфраструктуру