USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

В Apple знайшли проблеми, що викликають перегрів iPhone 15

У компанії заявили, що пристрій може відчуватися тепліше в перші кілька днів
iPnone 15
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

В Apple заявили, що виявили кілька проблем, через які нові iPhone можуть грітися сильніше, ніж очікувалося, включаючи помилку в програмному забезпеченні iOS 17, яку буде виправлено в майбутньому оновленні. Про це пише Reuters.

У компанії зазначили, що пристрій може відчуватися тепліше в перші кілька днів "після налаштування або відновлення пристрою через підвищену фонову активність".

"Інша проблема стосується деяких недавніх оновлень програм сторонніх розробників, які спричиняють їх перевантаження системи", – сказали в Apple, додавши, що компанія працює з розробниками програм над виправленнями, які знаходяться в процесі розгортання.

До програм сторонніх розробників, які спричиняють проблему, належать гра Asphalt 9; Instagram і Uber. За даними Apple, Instagram вже вирішив проблему зі своїм додатком 27 вересня.

Нагадаємо, деякі з перших власників iPhone 15 Pro і Pro Max скаржаться на те, що "титанові" айфони занадто сильно нагріваються – до 50 градусів і вище. Причому відбувається це не тільки безпосередньо під час використання чи зарядки пристрою. Телефони можуть грітися навіть просто так, коли лежать без діла.

Читайте також:
В Україну намагалися незаконно ввезти IPhone 15 Pro Max: Прикордонники зупинили вже чотири такі спроби В Україну намагалися незаконно ввезти IPhone 15 Pro Max: Прикордонники зупинили вже чотири такі спроби
Apple випустив нову версію операційної системи – iOS 17 Apple випустив нову версію операційної системи – iOS 17
Презентація Apple 2023: Компанія представила iPhone 15, нову серію Apple Watch і AirPods Презентація Apple 2023: Компанія представила iPhone 15, нову серію Apple Watch і AirPods
Apple планує випустити iPhone 15 із роз'ємом USB-C, – Bloomberg Apple планує випустити iPhone 15 із роз'ємом USB-C, – Bloomberg