USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 5 6 4 0 (+960)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

Залужний поскаржився Остіну на Офіс президента та попросив 17 мільйонів снарядів, – ЗМІ

Візит очільника Пентагона Ллойда Остіна до Києва відбувся у листопаді
Залужний_2
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 
Джерело: Офіс Президента

Під час візиту міністра оборони США Ллойда Остіна у листопаді до Києва йому нібито озвучили, що Україна потребує 17 мільйонів снарядів, а для деокупації всієї території країни потрібно сил і засобів на 350–400 мільярдів доларів. Про це йдеться у статті "Української правди" "Війна проти політики. Що насправді відбувається між Зеленським і Залужним".

За даними видання, Генштаб поділився з Ллойдом Остіном ідеями планування під час його візиту до столиці. Також головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нібито скаржився йому на втручання Офісу президента України.

"Остін потім нам же розказував, що Залужний скаржився, як йому заважають, що Офіс не такий, той не такий, інший не такий. Ну ясно, що й президент про такі розмови дізнався. І вони не сприяють довірі", – розповіли джерела видання.

Як зазначають автори, Остіну тоді також озвучили, що ЗСУ потребують 17 мільйонів снарядів, а для деокупації всієї території України потрібно сил і засобів на 350–400 мільярдів доларів.

"Остіну озвучили потребу в 17 мільйонів снарядів. Він, м'яко кажучи, здивувався, бо в усьому світі не зібрати стільки снарядів", – сказав виданню один із високопосадовців Сил оборони.

У публікації додають, що водночас в ОП хвилюються, що звільнення Залужного посприяє його політичній кар'єрі.

Співрозмовники УП в оточенні Зеленського на Банковій це чудово розуміють, тому значна частина команди президента Володимира Зеленського категорично проти відставки нинішнього головкома, зазначають у виданні.

Нагадаємо, на початку листопада головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв'ю Economist розповів про ситуацію, яка склалася на фронті через понад півтора року повномасштабної війни.

І зокрема заявив, що російсько-українська війна переходить на етап "позиційної" зі статичними та виснажливими боями. Це дозволить РФ відновити свою військову міць. Щоб "вирватися з цієї пастки", Україні потрібна перевага в повітрі та на суші.

Згодом президент Володимир Зеленський висловився з приводу статті головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Тоді йшлося про те, що глава держави не вважає ситуацію на фронті патовою.

Читайте також:
Коли чекати на допомогу від США та які проблеми є у Байдена та Трампа перед виборами Коли чекати на допомогу від США та які проблеми є у Байдена та Трампа перед виборами
Нідерланди оголосили про новий пакет військової допомоги Україні Нідерланди оголосили про новий пакет військової допомоги Україні
Україна та Нідерланди підписали угоду про гарантії безпеки Україна та Нідерланди підписали угоду про гарантії безпеки
Лідери Конгресу уклали короткострокову угоду, щоб запобігти частковому шатдауну Лідери Конгресу уклали короткострокову угоду, щоб запобігти частковому шатдауну