USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

WhatsApp випустив нову функцію для великих груп

WhatsApp презентував функцію голосового чату для груп із понад 33-х людей
WhatsApp
Джерело: відкриті джерела

У WhatsApp з'явиться нова функція для великих груп. Вона призначена для того, щоб зробити групові дзвінки зручнішими та менш нав'язливими, передає TechCrunch.

У месенджері WhatsApp з'являться голосові чати. Вони запускаються тихо без будь-яких повідомлень. Щоб приєднатися до голосового чату, користувачі просто натискають спливаюче вікно в чаті. Це перевага над звичайними груповими дзвінками, в яких кожен учасник групи отримує повідомлення про дзвінок.

"Функція дозволяє користувачам одночасно розмовляти та спілкуватися у текстовому режимі. Щоб увімкнути або вимкнути звук, повісити слухавку або надіслати повідомлення групі, потрібно натиснути на елементи керування дзвінками у верхній частині чату", – йдеться у повідомленні.

Нова функція голосового чату WhatsApp може бути корисною для різних цілей, включаючи проведення зборів, спілкування з друзями та сім'єю або просто спільне прослуховування музики. Функцію компанія представила ще у серпні та тестувала голосові чати у бета-версії. Найближчими тижнями компанія запустить голосові чати по всьому світу для великих груп, починаючи з тих, у яких налічується 33 особи та більше. WhatsApp зазначає, що за умовчанням захищає голосові чати за допомогою наскрізного шифрування.

Новини за темою: Месенджер WhatsApp додав функцію редагування надісланих повідомлень

Яким месенджерам варто довіряти

Наразі найкращим та найзахищенішим месенджером в Україні є Signal. Далі йдуть WhatsApp, Trema, Facebook Messenger і Telegram. Про це розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. За його словами, російські соціальні мережі в Україні заблоковані. Однак все одно є люди, які їх досі використовують.

"В жодному разі ви не можете використовувати російські соціальні мережі. Це максимально небезпечно", – наголосив він.

Щодо інших месенджерів, то всі вони працюють в Україні. За словами Федорова, одним з найкращих наразі – Signal.

"Тому, звичайно, з точки зору шифрування, передачі інформації, Signal є, напевно, топовим. Багато роблять в напрямку безпеки WhatsApp, Trema і Telegram. В такому порядку, як я назвав. Ще Facebook Messenger, перед Telegram", – зазначив він.

Нагадаємо, раніше розробники застосунку WhatsApp оголосили про запуск нової функції. Вона дозволить користувачам відкривати кілька облікових записів на одному пристрої. До того ж у месенджері WhatsApp зʼявилася нова функція – спільний доступ до екрана, а також можливість ділитися документами, фотографіями, кошиками покупок тощо під час відеодзвінків

Читайте також:
Telegram вживатиме заходів щодо Telegram вживатиме заходів щодо "проблемних каналів", на які вказала українська влада
Netflix може підвищити ціни у 2024 році, – ЗМІ Netflix може підвищити ціни у 2024 році, – ЗМІ
В Міноборони розповіли, як працюватиме новий застосунок для військових В Міноборони розповіли, як працюватиме новий застосунок для військових "Армія+"
Signal дозволить користувачам приховувати свій номер телефону Signal дозволить користувачам приховувати свій номер телефону