USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90

Україна отримала 390 млн доларів від Японії в рамках проєктів Світового банку

Гроші спрямовані на підтримку для відновлення сільського господарства, а також на соціальний захист
Долари
Джерело: відкриті джерела

Україна отримала 390 млн доларів від Японії в межах проєктів Світового банку, націлених на соціальний захист та відновлення сільського господарства. Про це передає пресслужба Мінфіну України.

Фінансова допомога Японії складається з грантової частини коштів на суму 89,8 млн доларів США в межах проєкту про надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE).

Інша частина коштів позики обсягом 300 млн доларів США була виділена у межах проєкту "Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності" (INSPIRE).

Проєкт INSPIRE націлений на забезпечення соціального захисту вразливих верств населення під час та після війни, а також на посилення адаптивності системи соціальної підтримки.

Цей проєкт має на меті підтримку доступу сільгоспвиробників до фінансування через пільгове кредитування та гранти.

"Залучені кошти будуть спрямовані для відшкодування видатків держбюджету України на пріоритетні потреби, зокрема у сфері відновлення та соціальної допомоги. Надходження такого фінансування є вагомим внеском у забезпечення наших громадян необхідними послугами, що є критично важливими в умовах війни" – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

Нагадаємо, наприкінці минулого року до державного бюджету України надійшло близько 950 мільйонів доларів від Японії в рамках проєктів Світового банку. Гроші спрямують на відновлення та соціальний захист українців. 

А 7 січня під час візиту до Києва міністерка закордонних справ Японії Йоко Камікава повідомила, що Токіо виділяє для допомоги Україні 37 млн доларів. Їх направлять на закупівлю систем для виявлення дронів.

Читайте також:
Пентагон може спрямувати 4 млрд доларів для допомоги Україні, – CNN Пентагон може спрямувати 4 млрд доларів для допомоги Україні, – CNN
Україна щомісяця потребує 3 млрд доларів фінансової допомоги, – Мінфін Україна щомісяця потребує 3 млрд доларів фінансової допомоги, – Мінфін
Рада ЄС остаточно схвалила допомогу Україні на 50 млрд євро Рада ЄС остаточно схвалила допомогу Україні на 50 млрд євро
Україна отримала 760 млн доларів гранту від Японії та Норвегії Україна отримала 760 млн доларів гранту від Японії та Норвегії