USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00
Втрати орків: 5 0 2 3 4 0 (+1150)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00

У ChatGPT додали нову функцію. Тепер він може озвучувати відповіді

Щобільше, користувачі зможуть налаштувати чат-бот так, щоб він завжди відповідав усно
ChatGPT
Джерело: відкриті джерела

Компанія OpenAI додала в ChatGPT голосову функцію "Читання вголос", що дає змогу користувачам прослуховувати відповіді штучного інтелекту. Про це повідомляє The Verge.

Як зазначається, нова функція підтримує 37 мов, зокрема українську. При цьому чат-бот автоматично визначає мову тексту, що читається. Функція "Читання вголос" доступна як для GPT-4, так і для GPT-3.5 у вебверсії та додатках для iOS і Android.

Варто зазначити, що аналогічні можливості для ШІ-моделей раніше додала компанія Anthropic, один з основних конкурентів OpenAI.

У вересні 2023 року ChatGPT запустив функцію голосового чату, де користувачі можуть безпосередньо давати запити чат-боту, не вводячи текст.

Але нова функція дасть змогу людям читати письмові відповіді вголос у ChatGPT. Крім того, користувачі зможуть налаштувати чат-бот так, щоб він завжди відповідав усно.

У мобільних додатках користувачі можуть натиснути й утримувати текст, щоб відкрити програвач "Читання вголос", де можна відтворити, призупинити або перемотати аудіовідповідь. У вебверсії під текстом відображається значок динаміка.

Раніше компанія OpenAI випустила нову версію свого популярного чат-бота ChatGPT, який тепер запам’ятовуватиме слова користувачів, щоб використовувати цю інформацію в майбутніх розмовах.

Також ми писали, що OpenAI вперше заблокував розробника бота, який використовував ШІ у політичній кампанії. На думку дослідників, технологія може завдати шкоди виборам.

Читайте також:
Microsoft додала свій чат-бот Copilot на основі ШІ в Telegram Microsoft додала свій чат-бот Copilot на основі ШІ в Telegram
TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах
Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування
Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters