USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Цукерберг перешкоджав впровадженню ідеї щодо поліпшення психічного здоров'я підлітків у соцмережах, – СNN

Зокрема, Цукерберг наклав вето на пропозицію відключити звані фільтри краси Instagram
Meta
Джерело: відкриті джерела

Гендиректор Meta Марк Цукерберг особисто і неодноразово перешкоджав ініціативам, спрямованим на поліпшення психічного здоров'я підлітків у Facebook та Instagram, пише CNN з посиланням на внутрішні повідомлення, оприлюднені в рамках судового процесу проти Meta.

Зазначається, що Цукерберг ігнорував топменеджерів, включно з гендиректором Instagram Адамом Моссері, які просили Цукерберга зробити більше для захисту мільйонів підлітків, які використовують Instagram.

Зокрема, Цукерберг наклав вето на пропозицію 2019 року, яка передбачала вимкнення так званих фільтрів краси Instagram-технології, що в цифровий спосіб змінює вигляд користувача на екрані та може завдати шкоди психічному здоров'ю підлітків, пропагуючи нереалістичні очікування щодо зображення тіла.

Новини за темою: Цукерберг отримав попередження від ЄС за поширення на платформах Meta дезінформації про напад на Ізраїль

Після кількох місяців роботи над пропозицією Цукерберг у квітні 2020 року написав своїм заступникам, що на фільтри є попит і що він не побачив даних, які б свідчили про шкоду фільтрів.

Коли топменеджери ще раз оголосили ідею відключити фільтри краси, посилаючись на рекомендації вчених і зовнішніх радників Meta, Цукерберг остаточно відхилив план і віддав наказ залишити фільтри краси.

Також співробітники Meta пропонували Цукербергу інвестувати великі кошти в добробут користувачів. Однак він відмовився.

Розкриття цієї інформації підкреслює вплив Цукерберга на рішення в Meta, які можуть вплинути на мільярди користувачів, ідеться в матеріалі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що компанія Meta готується стягувати з європейських користувачів щомісячну абонентську плату за доступ до Instagram на своїх телефонах, якщо вони не дозволять компанії використовувати їхню особисту інформацію для таргетованої реклами. 

Читайте також:
43% опитаних українців вважають, що держава має активніше контролювати інформацію в інтернет-джерелах, зокрема, й в Telegram 43% опитаних українців вважають, що держава має активніше контролювати інформацію в інтернет-джерелах, зокрема, й в Telegram
У США затримали ексспівробітника ПС, який У США затримали ексспівробітника ПС, який "зливав" секретні дані про Україну через сайт знайомств
Telegram вживатиме заходів щодо Telegram вживатиме заходів щодо "проблемних каналів", на які вказала українська влада
Про штучний інтелект, захист від шахраїв, DarkNet та особливості соцмереж. Розмова з директором компанії з кібербезпеки Віталієм Якушевим Про штучний інтелект, захист від шахраїв, DarkNet та особливості соцмереж. Розмова з директором компанії з кібербезпеки Віталієм Якушевим